Партія Ляшка шукає своїм нардепам помічників зі всієї України

25.11.2014 18:19

Радикальна партія Олега Ляшка вирішила оголосити конкурс на вакантні посади помічників нардепів.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Радикальна партія оголошує відкритий всеукраїнський конкурс на відбір помічників народних депутатів фракції РПЛ у Верховній Раді VIII скликання.

«Якщо ви молоді, професійні, любите Україну та готові працювати на 150% - надсилайте власне резюме та мотиваційне ессе на електрону пошту», - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, за результатами виборів 26 жовтня від Радикальної партії до парламенту увійшли 22 депутата. Практично всі новоспечені нардепи від цієї політичної сили раніше не були в парламенті, і тільки лідер партії отримав вже четвертий у своїй політичній кар'єрі депутатський мандат.

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю