Партія регіонів і Партія розвитку України створять виборчий блок

09.09.2014 16:56

Партія регіонів і Партія розвитку України ухвалять рішення про об'єднання в "опозиційний блок" для участі в парламентських виборах на засіданнях вищих органів цих партій.

Про це заявив голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін на брифінгу у вівторок.

Один з лідерів Партії регіонів Борис Колесніков також заявив, що таке рішення буде прийнято на політраді і з'їзді Партії регіонів.

Разом з тим він підкреслив, що до складу опозиційного блоку також увійдуть більше 25 громадських організацій.

Крім того "​​опозиційний блок" має намір в перебігу тижня провести форум, на якому буде ухвалено створення об'єднання опозиційних сил, повідомив Ларін.

На "круглому столі" у вівторок був підписаний меморандум, в якому її учасники прийняли рішення про об'єднання "всіх конструктивних сил, у складі об'єднаної опозиції, куди повинні увійти політичні партії, громадські організації і профспілки".

"Ми готові запропонувати альтернативу нинішній бездарній владі", - йдеться в меморандумі.

"Ми готові створити "коаліцію Миру" і кинути виклик "партії Війни". Ми готові йти на вибори, перемагати, брати на себе відповідальність за порятунок країни та її економіки", - наголошується в тексті меморандуму.

Згідно з календарним планом заходів з організації та проведення позачергових парламентських виборів, останній термін висунення кандидатів народні депутати від партій - 15 вересня.

Джерело: Gazeta.ua

Как это повлияет на рейтинг:
"Партия развития Украины"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет