Пайщики «Консоли» просят помощи у властей Днепра

30.11.2016 16:26

Пайщики обанкротившейся фирмы «Консоль» рассказали о своих проблемах и о том, какую помощь им могут оказать власти Днепра. Речь идет о недостроенном здании по адресу пр. Дм. Яворницкого, 36 Д.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Галина Затопляева, пайщик «Консоли», рассказала, что в 2004 году ее семья заключила договор на совместную деятельность с фирмой «Консоль». «Мы видели, что в центре начал строиться дом. Мы внесли 49 тыс. долларов, продали свое жилье. И моя дочь жила 6 лет на квартире. Мы выполнили все требования, три раза заключали дополнительные соглашения, последнее – в 2012 году. С этого времени нам никто не отвечал. Считаем себя обиженными и брошенными властями. И надеемся, что нынешняя власть Днепра нам поможет», — сказала Галина. — У нас есть конкретное предложение – мы создали кооператив и объединились, мы судимся за нашу собственность – недостроенное здание. Хотели бы, чтобы нам выделили землю, чтобы мы смогли найти инвестора и достроили наш дом. Там построено 3,5 этажа, проведены  коммуникации. В кооперативе 16 человек, но пострадавшими считают себя 40 человек, мы хотели бы, чтобы они к нам присоединились. Многие махнули рукой и не надеются ни на что, но мы считаем, что шанс есть, если городские власти пойдут нам навстречу».

Похожие истории и у других пайщиков – Александра Алексеенко и Лидии Борульник.

Обманутыелюди рассказали, что в деле о судьбе недостроя появились и другие претенденты на здание — сразу две фирмы, кредиторы обанкротившейся «Консоли», на одну из которых в реестре недвижимости зарегистрировали права на недострой, несмотря на то, что Бабушкинский суд признал за членами кооператива имущественные права на их недостроенные квартиры.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю