Оприлюднено персональний склад Громадської ради при обласній фіскальній службі

26.12.2014 10:05

До Громадської ради при Дніпропетровській фіскальній службі увійшли 18 осіб. Наказ про затвердження персонального складу підписаний начальником ГУ ДФС у регіоні 4 грудня.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Нагадаємо, з метою забезпечення системного діалогу Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області з громадськістю 7 листопада у відомстві проведено перше засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради.

Читайте також: Судя по бюджету, дух Николая Яновича жив, - политолог

Склад:

Голова

1          Дон Володимир Йосипович           Голова Дніпропетровської обласної організації Союзу юристів України

Члени Громадської ради:

2          Босенко Антон Ігорович    Асоційований член Асоціації митних брокерів України

3          Волк Надія Іванівна

            Директор філії у Дніпропетровській області ДП "Сервісно-видавничий центр "Міністерства доходів і зборів України"

4          Дудник Світлана Михайлівна        Директор приватного підприємства «Видавничий будинок «Володимир Дудник»

5          Дятлов Тимофій Михайлович

            Член Дніпропетровської обласної громадської організації Фонд перетворення суспільства "Універсум"

6          Карп Євгеній Ісаакович      Виконавчий директор Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини

7          Карпенко Віктор Михайлович       Голова Дніпропетровської обласної організації роботодавців агропромислового комплексу

8          Косюга Володимир Володимирович        Президент Асоціації «Дніпровський Банківський Союз»

9          Крапивко Михайло Леонідович    Член Ради ГС «Ліга аудиторів України»

10        Логутенко Сергій Миколайович   Президент Асоціації «Бізнес-Асоціація» «СИНЕРГОС»

11        Мальцева Ганна АндріївнаГоловний бухгалтер Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок

12        Мунтян Валентина Володимирівна

            Фінансовий директор, головний бухгалтер Дніпропетровської торгово - промислової палати

13        Муха Ігор ІвановичГолова правління Громадської організації «Спілка підприємців Індустріального району»

14        Остапенко Павел Валерійович

            Член Регіональної ради підприємців у Дніпропетровській області, юрисконсульт ПП «НВКО «Пульсар»»

15        Прокофьєв Юрій Миколайович     Директор Регіонального відділення міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР» у Дніпропетровській області «ЦЕНТР-ДНІПРО»

16        Решетка Олександр Миколайович            Голова Ради Територіального відділення Всеукраїнської Громадської організації «Асоціація платників податків України» в Дніпропетровській області

17        Суханов Сергій Анатолійович      Президент Всеукраїнської  громадської організації «Асоціація споживчої безпеки України»

18        Яшин Денис Олександрович

            Проректор з соціально-економічних питань     Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара

 Читайте також: Податківці Дніпропетровщини попереджають

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет