«Оппозиционный блок» намерен возглавить ключевые парламентские комитеты

14.11.2014 12:45

Партия «Оппозиционный блок» заявила, что закрепление ключевых парламентских комитетов должно быть за оппозицией.

Об этом сообщает Интернет- издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В обнародованном сегодня, 14 ноября, заявлении политсилы говорится, что почти две недели длятся «малорезультативные переговоры пяти провластных фракций по созданию коалиции»,  при этом происходит распределение министерских портфелей.

«Без сомнения, коалиция должна предоставить оппозиции право возглавить контрольные комитеты. Это один из демократических механизмов контроля за действиями власти. Мы требуем, чтобы этот механизм был закреплен и прописан в коалиционном соглашении», - говорится в сообщении.

Читайте также: Количество парламентских комитетов сократят на треть

В партии убеждены, что именно представители оппозиции должны возглавить бюджетный, регламентный комитеты, комитет по борьбе с коррупцией и организованной преступностью, комитет по вопросам свободы слова и информации, а также Счетную палату Украины.

Читайте также: ТОП-5: Уроженцы Днепропетровщины в парламенте

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Виктор
14.11.2014
Губа не дура
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет