"Опозиційний блок" інвестує в Соцпартію, - нардеп

14.06.2015 20:30

"Опозиційний блок" інвестує в різні політичні проекти на Дніпропетровщині з колишніх регіоналів, зокрема в Соціалістичну партію, яку в регіоні очолює Іван Ступак.

Про це заявив народний депутат України Віталій Купрій у своєму інтерв'ю "Еспресо ТВ", повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

За його словами, ціна  наступних виборів буде дуже висока.

"Зважаючи на результати цих виборів, відбудеться однозначно переформатування коаліції, відбудуться зміни урядові", - зазначив він.

Віталій Купрій заявив, що на цих виборах будуть люди, заряджені грошима з Москви.

"Опозиційний блок", судячи з риторики, фактично підтримує російську агресію", - підкреслив нардеп. - "Опозиційний блок" інвестує в різні політичні проекти на Дніпропетровщині з колишніх регіоналів, зокрема в Соціалістичну партію, яку в регіоні очолює Іван Ступак".

За його словами, там теж можуть бути російські кошти.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации партии "Социалисты", народный депутат ВРУ 7 созыва, экс-председатель Днепропетровской городской организации Партии регионов
Подробнее
Комментарии
Елена
20.07.2015
Куприя, Денисенка, Филатова и пр. бандитов в мусорный бак и вон из города Днепропетровска!!!!
Староста
08.07.2015
В мусорний бак- Ваня Ступак!
главное
15.06.2015
вовремя смыться!
vic
14.06.2015
это асе враги украинытолько надели маски радетелей за народ
Квашень
14.06.2015
Ступак,он же стукач ГБистский, - враг Днепрян и всей Украины.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю