"Оппозиционный блок" снова перенес оглашение избирательного списка

19.09.2014 12:17

"Оппозиционный блок", в который вошли некоторые бывшие представители Партии регионов, во второй раз перенесла презентацию избирательного списка.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Пресс-служба партии "Оппозиционный блок" сообщила о переносе официальной презентации избирательного списка, которая должна была состояться в 12:00 18 сентября в Киеве.

Предварительно представление избирательного списка партии было запланировано еще на 14 сентября, когда произошло образование блока.
Тогда оглашение списка отложили из-за отказа участвовать в проекте Партии регионов. Лицами оппозиционного блока на форуме 14 сентября был бывший заместитель главы администрации президента Сергей Ларин и бывший представитель президента в парламенте Юрий Мирошниченко.

Ранее в СМИ появилась информация, что список ОБ возглавили Бойко, Королевская и Рабинович.

"Бывший министр энергетики и угольной промышленности Юрий Бойко, бывший министр труда и социальной политики Наталья Королевская, президент Всеукраинского еврейского конгресса Вадим Рабинович, мэр Бердянска Запорожской области Алексей Бакай, и мэр Святогорска Донецкой области Александр Дзюба возглавили список партии "Оппозиционный блок" на внеочередных выборах Верховной Рады", - говорится в сообщении.

Напомним, в "Оппозиционный блок" объединились 6 партий: Партия развития Украины, "Центр", "Новая политика", "Государственный нейтралитет", "Украина, вперед" и "Трудовая Украина"

Как это повлияет на рейтинг:
"Партия развития Украины"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет