Олександр Демчик розповів, як стати чарівником для дітей

25.12.2014 17:00

Обласна влада відповідає на найгостріші питання жителів Дніпропетровщини. Щопонеділка та щосереди з 15.00 до 15.40 на центральній площі Дніпропетровська працює «відкритий мікрофон». До нього може підійти кожен та поставити своє запитання до обласної влади.

Про це пише інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Наразі публікуємо відповідь на питання про умови проведення на Дніпропетровщині новорічної акцій «Подаруй дитині свято»: «Як стати учасником акції і що робити, якщо ви не в змозі виконати дитяче бажання, яке записане у листі?». Відповідає директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик:

"Сьогодні все більше людей знаходять у собі сили подолати байдужість і розуміють, що фраза «це проблеми не мої, а держави» не приносить нікому жодної користі.

У цьому році Дніпропетровська облдержадміністрація вперше проводить акцію «Подаруй дитині свято». За її умовами 707 дітей-сиріт уже написали свої листи до Діда Мороза. До 8 січня у кожного мешканця Дніпропетровщини є можливість долучитися до акції та стати справжнім чарівником для дітей, чиї бажання будуть виконані.

Механізм акції «Подаруй дитині свято» дуже простий. У тринадцяти найбільших гіпермаркетах Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу на новорічних ялинках будуть висіти конверти з дитячими листами. Серед них необхідно вибрати один, прочитати його, придбати річ і передати її через волонтерів до маленького адресата. Про усі інші деталі акції можна також дізнатися у консультантів і волонтерів торговельних мереж.

Варто зазначити, що у деяких листах діти пишуть, що хочуть, наприклад, плазмовий телевізор або смартфон останньої моделі. Але не варто ставитися до цього надто скептично і у жодному разі не можна викидати такий лист. Якщо ви бачите, що якесь бажання вам виконати не під силу, то спробуйте замінити його якимсь аналогом, або просто повісьте лист на місце.

Підсумки акції будуть підбиті після 8 січня. До дітей у інтернатні заклади приїдуть волонтери та вручать кожному його подарунок. Якщо у когось виникне бажання вручити всій подарунок самостійно, для цього треба одразу залишити свої контакти волонтерам у торговельному центрі, і перед централізованим виїздом цю людину повідомлять про час і місце зустрічі.

Ми сподіваємось, що подарунків буде вдосталь, навіть більше. Та у будь-якому разі жоден з вихованців інтернатів на Дніпропетровщині не залишиться без новорічного сюрпризу".

Фотозвіт акції «Подаруй дитині свято» буде розміщено в окремій рубриці на сайті облдержадміністрації.

Свої новорічні світлини з подарунками діти зможуть надіслати на електронну адресу: svjato2015@gmail.com.

Довідка:

Назва та адреса торговельних центрів:

 1. “ЕпіЦентр-1” смт. Ювілейне, вул. Бабенка, 25.
 2. “ЕпіЦентр-2” м. Дніпропетровськ, вул. Запорізьке Шосе, 62К.
 3. “ЕпіЦентр” м. Дніпродзержинськ, перехрестя бульв. Будівельників та вул. Дружби Народів.
 4. “ЕпіЦентр” м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 33.
 5. ТРЦ “Дафи” м. Дніпропетровськ, бульвар. Зоряний, 1 А.
 6. ТРК “Аполло” м. Дніпропетровськ, вул. Титова, 36.
 7. ТРЦ “Вавилон” м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 2.
 8. ТЦ “Караван” м. Дніпропетровськ, вул. Нижнедніпровська, 17.
 9. ТЦ “Passage” м. Дніпропетровськ, вул. Карла Маркса, 50.
 10. м. Дніпропетровськ, ТЦ “Європа” м. Дніпропетровськ, бульвар Європейський, 1Д.
 11. ТОЦ “Славутіч” м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 104А.
 12. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 15.
 13. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 118Д.
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з 01 жовтня 2019 року почали діяти рахунки за стандартом ІВАN, відкриті на ім’я ГУ ДПС у Дніпропетровській області та у розрізі управлінь на правах відокремлених підрозділів (у т.ч. державних податкових інспекцій у їх складі) для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) в АС «Є-Казна Доходи» (код банку 899998).

Нагадуємо, що нові реквізити рахунків єдиного внеску за стандартом IBAN розміщені у розрізі областей розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу «Державна податкова служба України» за посиланням

 

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/393096.html

 

З відкритими небюджетними рахунками по ГУ ДПС у Дніпропетровській області, які діють з 01.10.2019, також можна ознайомитись платникам єдиного внеску на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» офіційного вебпорталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки»за посиланням

 

http://dp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

З метою упередження помилкової сплати єдиного внеску на неналежні рахунки звертаємо увагу платників на те, що по Дніпропетровської області сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті на ім’я Головного управлінням ДПС у Дніпропетровській області відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з метою здійснення контролю, спрямованого на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки податковим органом області проведено 729 робочих нарад з представниками бізнесструктур, на яких обговорювались питання легалізації найманої праці, заробітної плати та залучення до декларування доходів громадян – власників земельних ділянок, площа яких складає понад 2,0 га. Як результат –   717 суб’єктів (у т.ч. з 127 фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП)) додатково оформили 1 576 найманих працівників. За рахунок добровільно оформлених найманих працівників до бюджету додатково надійшло майже         2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) 0,2 млн грн військового збору та 2,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також під час проведення виїзних нарад, засідань, семінарів та роз’яснювальної роботи ГУ ДПС додатково залучено до декларування1 625 громадян. Сума задекларованого ними доходу від продажу власної сільгосппродукції становить 11,1 млн гривень. Сума ПДФО до сплати складає   1,9 млн грн, військового збору 0,2 млн гривень.

Всього у Дніпропетровській області кількість громадян (у т.ч. ФОП), які мають у власності (оренді) землі понад 2 га, рахується 104 203 особи, загальна площа їх власних земельних ділянок складає 813 062,3 га, з них – 87 152 особи надають земельні ділянки в оренду (778 277,06 га), 17 051 особа (34 785,2 га) обробляють свої земельні ділянки самостійно.

Станом на 01 жовтня 2019 року доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції задекларували 12 553 особи, загальна сума задекларованих ними доходів становить 89,7 млн грн, сума ПДФО до сплати 16,1 млн грн, військового збору 1,3 млн гривень.

Також, ГУ ДПС проводить заходи щодо залучення фізичних осіб до державної реєстрації в якості суб’єктів господарювання. Так, з початку дії операції «Урожай» залучено до державної реєстрації 28 громадян, які на теперішній час є ФОП, та з 01 вересня 2019 року знаходяться на спрощеній системі оподаткування.

Подробнее

Станом на 1 жовтня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участі органів ДПС Дніпропетровської області перебувало понад 7,7 тис. справ різних категорій на загальну суму 12,3 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - вересні поточного року 813 справ на суму 3,3 млрд грн на користь органів ДПС Дніпропетровщини вирішено 495 справ на суму 2,2 млрд гривень.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 5079 таких справ на суму 9,5 млрд гривень. З них судами розглянуто 512 справ на суму   2,5 млрд грн, з яких на користь органів ДПС вирішено 298 справ на суму 1,4 млрд гривень.

 

Подробнее

З січня по вересень 2019 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області забезпечено у бюджети всіх рівнів  44 млрд 234,5 млн грн, що на 15 млрд 592,4 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Так, до державного бюджету впродовж трьох кварталів 2019 року спрямовано   25 млрд 497,9 млн грн, що на 11 млрд. 401,5 млн грн більше надходжень січня - вересня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено18 млрд 736,6 млн гривень. Це на 4 млрд 190,9 млн грн більше фактичних надходжень січня - вересня 2018 року.

За підсумками дев’яти місяців поточного року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зібрано  11 млрд 688,5 млн грн, що перевищує минулорічні показники   на 1 млрд 876,1 млн гривень.

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю