Олександр Демчик розповів, як стати чарівником для дітей

25.12.2014 17:00

Обласна влада відповідає на найгостріші питання жителів Дніпропетровщини. Щопонеділка та щосереди з 15.00 до 15.40 на центральній площі Дніпропетровська працює «відкритий мікрофон». До нього може підійти кожен та поставити своє запитання до обласної влади.

Про це пише інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Наразі публікуємо відповідь на питання про умови проведення на Дніпропетровщині новорічної акцій «Подаруй дитині свято»: «Як стати учасником акції і що робити, якщо ви не в змозі виконати дитяче бажання, яке записане у листі?». Відповідає директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик:

"Сьогодні все більше людей знаходять у собі сили подолати байдужість і розуміють, що фраза «це проблеми не мої, а держави» не приносить нікому жодної користі.

У цьому році Дніпропетровська облдержадміністрація вперше проводить акцію «Подаруй дитині свято». За її умовами 707 дітей-сиріт уже написали свої листи до Діда Мороза. До 8 січня у кожного мешканця Дніпропетровщини є можливість долучитися до акції та стати справжнім чарівником для дітей, чиї бажання будуть виконані.

Механізм акції «Подаруй дитині свято» дуже простий. У тринадцяти найбільших гіпермаркетах Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу на новорічних ялинках будуть висіти конверти з дитячими листами. Серед них необхідно вибрати один, прочитати його, придбати річ і передати її через волонтерів до маленького адресата. Про усі інші деталі акції можна також дізнатися у консультантів і волонтерів торговельних мереж.

Варто зазначити, що у деяких листах діти пишуть, що хочуть, наприклад, плазмовий телевізор або смартфон останньої моделі. Але не варто ставитися до цього надто скептично і у жодному разі не можна викидати такий лист. Якщо ви бачите, що якесь бажання вам виконати не під силу, то спробуйте замінити його якимсь аналогом, або просто повісьте лист на місце.

Підсумки акції будуть підбиті після 8 січня. До дітей у інтернатні заклади приїдуть волонтери та вручать кожному його подарунок. Якщо у когось виникне бажання вручити всій подарунок самостійно, для цього треба одразу залишити свої контакти волонтерам у торговельному центрі, і перед централізованим виїздом цю людину повідомлять про час і місце зустрічі.

Ми сподіваємось, що подарунків буде вдосталь, навіть більше. Та у будь-якому разі жоден з вихованців інтернатів на Дніпропетровщині не залишиться без новорічного сюрпризу".

Фотозвіт акції «Подаруй дитині свято» буде розміщено в окремій рубриці на сайті облдержадміністрації.

Свої новорічні світлини з подарунками діти зможуть надіслати на електронну адресу: svjato2015@gmail.com.

Довідка:

Назва та адреса торговельних центрів:

 1. “ЕпіЦентр-1” смт. Ювілейне, вул. Бабенка, 25.
 2. “ЕпіЦентр-2” м. Дніпропетровськ, вул. Запорізьке Шосе, 62К.
 3. “ЕпіЦентр” м. Дніпродзержинськ, перехрестя бульв. Будівельників та вул. Дружби Народів.
 4. “ЕпіЦентр” м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 33.
 5. ТРЦ “Дафи” м. Дніпропетровськ, бульвар. Зоряний, 1 А.
 6. ТРК “Аполло” м. Дніпропетровськ, вул. Титова, 36.
 7. ТРЦ “Вавилон” м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 2.
 8. ТЦ “Караван” м. Дніпропетровськ, вул. Нижнедніпровська, 17.
 9. ТЦ “Passage” м. Дніпропетровськ, вул. Карла Маркса, 50.
 10. м. Дніпропетровськ, ТЦ “Європа” м. Дніпропетровськ, бульвар Європейський, 1Д.
 11. ТОЦ “Славутіч” м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 104А.
 12. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 15.
 13. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 118Д.
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет