Олександр Демчик розповів, як стати чарівником для дітей

25.12.2014 17:00

Обласна влада відповідає на найгостріші питання жителів Дніпропетровщини. Щопонеділка та щосереди з 15.00 до 15.40 на центральній площі Дніпропетровська працює «відкритий мікрофон». До нього може підійти кожен та поставити своє запитання до обласної влади.

Про це пише інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Наразі публікуємо відповідь на питання про умови проведення на Дніпропетровщині новорічної акцій «Подаруй дитині свято»: «Як стати учасником акції і що робити, якщо ви не в змозі виконати дитяче бажання, яке записане у листі?». Відповідає директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик:

"Сьогодні все більше людей знаходять у собі сили подолати байдужість і розуміють, що фраза «це проблеми не мої, а держави» не приносить нікому жодної користі.

У цьому році Дніпропетровська облдержадміністрація вперше проводить акцію «Подаруй дитині свято». За її умовами 707 дітей-сиріт уже написали свої листи до Діда Мороза. До 8 січня у кожного мешканця Дніпропетровщини є можливість долучитися до акції та стати справжнім чарівником для дітей, чиї бажання будуть виконані.

Механізм акції «Подаруй дитині свято» дуже простий. У тринадцяти найбільших гіпермаркетах Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу на новорічних ялинках будуть висіти конверти з дитячими листами. Серед них необхідно вибрати один, прочитати його, придбати річ і передати її через волонтерів до маленького адресата. Про усі інші деталі акції можна також дізнатися у консультантів і волонтерів торговельних мереж.

Варто зазначити, що у деяких листах діти пишуть, що хочуть, наприклад, плазмовий телевізор або смартфон останньої моделі. Але не варто ставитися до цього надто скептично і у жодному разі не можна викидати такий лист. Якщо ви бачите, що якесь бажання вам виконати не під силу, то спробуйте замінити його якимсь аналогом, або просто повісьте лист на місце.

Підсумки акції будуть підбиті після 8 січня. До дітей у інтернатні заклади приїдуть волонтери та вручать кожному його подарунок. Якщо у когось виникне бажання вручити всій подарунок самостійно, для цього треба одразу залишити свої контакти волонтерам у торговельному центрі, і перед централізованим виїздом цю людину повідомлять про час і місце зустрічі.

Ми сподіваємось, що подарунків буде вдосталь, навіть більше. Та у будь-якому разі жоден з вихованців інтернатів на Дніпропетровщині не залишиться без новорічного сюрпризу".

Фотозвіт акції «Подаруй дитині свято» буде розміщено в окремій рубриці на сайті облдержадміністрації.

Свої новорічні світлини з подарунками діти зможуть надіслати на електронну адресу: svjato2015@gmail.com.

Довідка:

Назва та адреса торговельних центрів:

 1. “ЕпіЦентр-1” смт. Ювілейне, вул. Бабенка, 25.
 2. “ЕпіЦентр-2” м. Дніпропетровськ, вул. Запорізьке Шосе, 62К.
 3. “ЕпіЦентр” м. Дніпродзержинськ, перехрестя бульв. Будівельників та вул. Дружби Народів.
 4. “ЕпіЦентр” м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 33.
 5. ТРЦ “Дафи” м. Дніпропетровськ, бульвар. Зоряний, 1 А.
 6. ТРК “Аполло” м. Дніпропетровськ, вул. Титова, 36.
 7. ТРЦ “Вавилон” м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 2.
 8. ТЦ “Караван” м. Дніпропетровськ, вул. Нижнедніпровська, 17.
 9. ТЦ “Passage” м. Дніпропетровськ, вул. Карла Маркса, 50.
 10. м. Дніпропетровськ, ТЦ “Європа” м. Дніпропетровськ, бульвар Європейський, 1Д.
 11. ТОЦ “Славутіч” м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 104А.
 12. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 15.
 13. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 118Д.
Комментарии
Последние записи в блогах

Правобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує

Подробнее

Працівники українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України звернулися до лідера Радикальної партії, кандидата в Президенти України Олега Ляшка з проханням виплатити їм зарплату і зберегти інститут від знищення. Про це написав народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка на своїй сторінці в Фейсбук.

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що податкові пільги, порядок та підстави їх надання встановлюються з урахуванням вимог законодавства України про захист економічної конкуренції виключно Податковим кодексом України (далі – ПКУ), рішеннями органів місцевого самоврядування, прийнятими відповідно до ПКУ (п. 30.5 ст. 30 ПКУ).

Суми податку та збору, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб’єктом – платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 30.6 ст. 30 ПКУ).

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 затверджено Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (далі – Порядок № 1233) та Звіт про суми податкових пільг (далі – Звіт).

Порядок № 1233 є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до ПКУ не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (п. 1 Порядку № 1233).

Звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом                  40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, Звіт не подається (п. 3 Порядку № 1233).

Звіт заповнюється відповідно до вимог п. 4 Порядку № 1233, зокрема, у графах «Код пільги згідно з довідником пільг» та «Найменування податкової пільги» Звіту зазначаються код та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг відповідно до довідника пільг, форма та порядок ведення якого затверджуються Державною податковою службою.

З урахуванням викладеного, суб’єкти господарювання, прибуток яких відповідно до норм ПКУ звільняється від оподаткування, повинні подавати Звіт до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації.

У Довіднику пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків та зборів, інших обов’язкових платежів зазначено всі коди податкових пільг.

Нагадуємо, що з 01.01.2019 необхідно користуватись Довідником податкових пільг, що є втратами доходів бюджету № 91/1 та Довідником інших податкових пільг № 91/2, які розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України у банері «Довідники».

 

Подробнее

Протягом двох місяців 2019 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» зателефонували 89 заявників Дніпропетровської області.

За допомогою сервісу «Пульс» заявники звертались з питань: щодо звітності та реєстрації накладних (45 звернень), роботи органів ДФС (36 звернень) тощо.

Усі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Звернення, кваліфіковані за тематикою як «скарга на корупційні дії працівників органів фіскальної служби», на розгляд ГУ ДФС у Дніпропетровській області не надходили.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат