Олександр Шикуленко: "Завдання №1 - ліквідація наслідків негоди"

25.09.2014 14:06

Кандидат у народні депутати України від політичної партії «Народний Фронт» (Дніпропетровська область, 24 округ) Олександр Шикуленко звернувся до мешканців області і запевнив, що цієї зими українці будуть забезпечені теплом.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

«Наразі чимало жителів Дніпропетровська турбуються про те, якою буде зима 2014-2015 і як її пережити в умовах «газового тиску» з боку Росії. Люди масово утеплюють помешкання, купують обігрівачі. Я впевнений, що дніпропетровці переживуть цю зиму так само як і всі попередні», - зазначив Шикуленко.

Також кандидат у нардепи наголосив, що громадянам можна бути впевненими у діях уряду стосовно забезпечення опаленням населення.

«Звісно, нам треба буде економити, шукати джерела альтернативного опалення, можливо, пізніше починати опалювальний сезон, в залежності від того, як нам це дозволять погодні умови. Але я переконаний, що діючий уряд буде вживати усі необхідні заходи, аби кожен українець був зігрітим. До нашого регіону, як і до усіх інших, будуть направлені спеціальні групи для перевірки стану підготовки до зими. Сьогоднішнім завданням номер один для нас є ліквідація наслідків негоди, що днями пройшла у Дніпропетровській області. Необхідно відновлювати лінії електропостачання, звільняти дороги від повалених дерев та ремонтувати пошкоджені будівлі, лікувати постраждалих. Представники «Народного Фронту» у Дніпропетровській області зі свого боку будуть активно сприяти цьому процесу», - доповнив Олександр Шикуленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, председатель общественной организации "Центр защиты"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю