Олександр Шикуленко: "Завдання №1 - ліквідація наслідків негоди"

25.09.2014 14:06

Кандидат у народні депутати України від політичної партії «Народний Фронт» (Дніпропетровська область, 24 округ) Олександр Шикуленко звернувся до мешканців області і запевнив, що цієї зими українці будуть забезпечені теплом.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

«Наразі чимало жителів Дніпропетровська турбуються про те, якою буде зима 2014-2015 і як її пережити в умовах «газового тиску» з боку Росії. Люди масово утеплюють помешкання, купують обігрівачі. Я впевнений, що дніпропетровці переживуть цю зиму так само як і всі попередні», - зазначив Шикуленко.

Також кандидат у нардепи наголосив, що громадянам можна бути впевненими у діях уряду стосовно забезпечення опаленням населення.

«Звісно, нам треба буде економити, шукати джерела альтернативного опалення, можливо, пізніше починати опалювальний сезон, в залежності від того, як нам це дозволять погодні умови. Але я переконаний, що діючий уряд буде вживати усі необхідні заходи, аби кожен українець був зігрітим. До нашого регіону, як і до усіх інших, будуть направлені спеціальні групи для перевірки стану підготовки до зими. Сьогоднішнім завданням номер один для нас є ліквідація наслідків негоди, що днями пройшла у Дніпропетровській області. Необхідно відновлювати лінії електропостачання, звільняти дороги від повалених дерев та ремонтувати пошкоджені будівлі, лікувати постраждалих. Представники «Народного Фронту» у Дніпропетровській області зі свого боку будуть активно сприяти цьому процесу», - доповнив Олександр Шикуленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, председатель общественной организации "Центр защиты"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет