Оксана Томчук розповіла, чому у міськраді Кривого Рогу проводять обшуки

17.11.2016 14:30
104
Автор:

В.о начальника в ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук заявила, що податкова поліція у супроводі Служби безпеки України просто зараз проводить обшуки в управлінні благоустрію та житлової політики виконкому Криворізької міськради в рамках кримінального провадження, порушеного в жовтні цього року.
Про це вона написала своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .
«Підставою провадження стало детальне вивчення дійсної ситуації, яка має місце під час проведення тендерів, та яка, на думку органу досудового розслідування, має всі ознаки розкрадання бюджетних коштів шляхом суттєвого завищення вартості придбаних послуг з подальшим незаконним виведенням готівки на кінцевого вигодонабувача.
Це лише перший крок, який має пролити світло та допомогти встановити повне коло зацікавлених осіб, але я гарантую, що розслідування відбудеться в повному обсязі і громада Кривого Рогу буде знати всих своїх «героїв», які не соромлячись розкрадають бюджетні кошти , латаючи діри у бюджеті власному.
Напевно, прийшов час зрозуміти, що недоторканих осіб і кримінальних заповідників в цій країні не існує і кожен має відповісти за свої злочинні дії», -написала вона.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , ,