Около 140 ОСМД создали на Днепропетровщине в этом году

15.04.2016 10:53

В этом году жители около 140 многоэтажек Днепропетровщины решили самостоятельно заботиться о своем доме. Они создали объединение совладельцев многоэтажных домов (ОСМД). 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Для ОСМД на Днепропетровщине действует областная программа льготного кредитования. Она распространяется на утепление стен, подвалов и крыш, установку новых стеклопакетов, счетчиков, модернизацию системы отопления. Заемщикам компенсируют две трети суммы процентных ставок кредита. Помогает ОСМД и государство. Оно возмещает 40% кредита на повышение энергоэффективности дома.

У создания таких объединений есть и другие преимущества. Жители домов сами определяют размер квартплаты, формируют бюджет и распоряжаются средствами. Они самостоятельно решают, когда и какой ремонт провести в доме, выбирают компании, которые вывозят мусор и убирают двор.

Создать ОСМД можно за несколько шагов. 1-й шаг - собрать инициативную группу, которая будет представлять интересы дома. 2-й шаг - разработать устав ОСМД и проголосовать за него. 3-й шаг - провести учредительное собрание, на котором принимается решение о создании ОСМД. 4-й шаг - зарегистрировать ОСМД и принять дом на баланс. Регистрация ОСМД - бесплатно.

На сегодня в Днепропетровской области - 1459 ОСМД. Детали о создании таких объединений можно узнать здесь.

Читайте также: Днепропетровское метро станет коммунальным предприятием.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет