Оцінка депутатів міськради Дніпра залишається низькою

28.08.2017 20:45
Загальна оцінка дніпрянами роботи депутатів міськради залишаеться низькою. Про це йдеться у соціологічному опитуванні «Дніпровський омнібус», проведеному Центром досліджень та комунікацій «Active Group», повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
 
Згідно з даними, середня оцінка роботи депутатів Дніпровської міської ради становить 2,77 балів.
 
 Найбільша кількість респондентів - 32,1% - оцінила роботу депутатів на "трійку".
 
"П'ятірки" депутатам поставили 13,7% респондентів, на «четвірку» роботу депутатів оцінили 21,6% опитаних дніпрян, 23,1% опитаних мешканців Дніпра поставили «двійки», а 2,3% оцінили депутатів на «одиницю». 7,1% мешканців не визначились із власними оцінками.
 
 
 
Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось