Очертания круговой коррупции нынешнего режима уже видны, - Олейник

18.12.2014 09:39

Заместитель губернатора Днепропетровщины Святослав Олейник заявил, что круговая коррупция в системе нынешней власти набирает обороты.

Об этом Олейник написал в своем фейсбук, передает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Про Киев

Ситуация в центральном политикуме уже полностью напоминает Вавилонскую Башню - она громадная, замкнутая сама на себе и бессмысленная.

Если продолжать ее строить или эксплуатировать, она просто развалится.

Рухнет. И накроет своими обломками многих людей.

Системы гос власти и управления находятся в безумном противоречии не только между собой, но и внутри себя. Начальники с департаментами, министры со своими замами, правительство с президентом и депутатами. И местной властью.

На борьбу с этими противоречиями уходят все силы гос аппарата.

Единственным связующим элементом этой Вавилонской Башни по всем законам жанра может быть только круговая коррупция. Она приносит стабильность и успокоение системе.

Очертания круговой коррупции нынешнего режима уже видны.

В основном, это инспектора экологических инспекций и сельсоветов, получивших не правомерную выгоду в размере соответственно 7 и 8 тысяч гривен. Именно так следует из системы прокурора, которое я лично читал.

В остальном коррупция режиму либо не присуща вообще, либо является нормой», - написал замгубернатора.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю