Общественники предложили властям Днепра снизить число голосов за петиции

28.12.2016 14:58

Общественная организации «Громадський Контроль» предложила городским властям Днепра дать гражданам больше возможностей для прямого волеизъявления и снизить порог необходимого числа голосов для города с сегодняшних 900 до 500.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу общественников.

«Это позволит большему количеству петиций набирать необходимое количество голосов и даст городским властям постоянный и актуальный срез мнений в обществе», - заявили в ГромКонтроле.

Напомним, что петиция об увольнении зама Филатова набрала необходимое количество голосов. Политический эксперт Иван Красиков считает, что по результатам рассмотрения петиций днепровских чиновников не уволят.

Читайте также: По КЗоТУ петиция не является причиной для увольнения чиновников, - эксперт

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю