Общественность выразила недоверие КП «по демонтажу МАФов» горсовета

30.11.2016 10:04

Активист общественной организации «Самозащита предпринимателей» Ирина Головко рассказала, что 25 ноября на круглом столе под эгидой дискуссионного клуба Dnipro Live и общественностью нашей области был поднят вопрос о демонтажах, производимых КП «Управление по организации контроля в сфере благоустройства и размещению внешней рекламы».

Этой новостью она поделилась на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Кратко выступив по данному вопросу, председатель ОО «Самозащита предпринимателей» Виктор Боровинский не стал обсуждать происходящее в городе, а обратился к собравшимся с вопросом: «Кто-нибудь верит, что в городе идет не рейдерский передел временных сооружений, а наведение порядка?»

Результат голосования был потрясающим. Из более чем 40 присутствующих в защиту КП Александра Каховского поднялась только одна рука. Как оказалось, действия коммунальщиков поддержала работник департамента торговли горсовета.

Недоверие, выраженное общественностью, почему-то очень разозлило чиновников горсовета. Их неадекватное поведение привело к тому, что первый замгубернатора Олег Кужман был вынужден сделать им замечание, а затем под всеобщие аплодисменты вообще выгнал их из зала», - рассказала Головко.

Читайте также: На ж/м Победа-6 массово сносили киоски (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю