Общественники торопят облсовет с принятием Прозорро

20.10.2016 09:55

Представитель «Громадського контроля» Денис Селин заявил, что общественники разработали проект распоряжения о введении ProZorro в облсовете с 3000 грн и просят облсовет поторопиться с его рассмотрением.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Решили помочь областному совету и всем его коммунальным предприятиям перейти на ProZorro. Выкладываю для обсуждения проект распоряжения о введении ProZorro в облсовете с 3000 грн.

Уважаемые депутаты, прошу просмотреть и публично высказать свои замечания, чтоб можно было учесть все желаемые правки. Проект решения тут https://goo.gl/kHbuzJ

Команда «Громадський Контроль» готова обсудить данное распоряжение на ваших фракциях и депутатских комиссиях. Давайте полноценно внедрять реформы на местах и не кивать на Киев.

В Днепр ОГА за счет допороговых закупок сэкономлено 59 млн грн (экономия 19% от плана закупок) В нашей области в ProZorro зашло более 4000 компаний (бизнеса), которые поверили, что власть повернулась лицом к бизнесу.

На допороговых суммах систему ProZorro использует 12 городов области и Днепр ОГА, но структуры областного совета почти не используют ProZorro, давайте это исправим», - написал он.

Читайте также: Глава «Укропа» в облсовете не хочет бороться с коррупцией, - ГромКонтроль.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю