Общественники торопят облсовет с принятием Прозорро

20.10.2016 09:55

Представитель «Громадського контроля» Денис Селин заявил, что общественники разработали проект распоряжения о введении ProZorro в облсовете с 3000 грн и просят облсовет поторопиться с его рассмотрением.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Решили помочь областному совету и всем его коммунальным предприятиям перейти на ProZorro. Выкладываю для обсуждения проект распоряжения о введении ProZorro в облсовете с 3000 грн.

Уважаемые депутаты, прошу просмотреть и публично высказать свои замечания, чтоб можно было учесть все желаемые правки. Проект решения тут https://goo.gl/kHbuzJ

Команда «Громадський Контроль» готова обсудить данное распоряжение на ваших фракциях и депутатских комиссиях. Давайте полноценно внедрять реформы на местах и не кивать на Киев.

В Днепр ОГА за счет допороговых закупок сэкономлено 59 млн грн (экономия 19% от плана закупок) В нашей области в ProZorro зашло более 4000 компаний (бизнеса), которые поверили, что власть повернулась лицом к бизнесу.

На допороговых суммах систему ProZorro использует 12 городов области и Днепр ОГА, но структуры областного совета почти не используют ProZorro, давайте это исправим», - написал он.

Читайте также: Глава «Укропа» в облсовете не хочет бороться с коррупцией, - ГромКонтроль.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось