Общественники просят депутатов Днепра повлиять на коммунальные тарифы

06.07.2016 13:57

Общественная организация «Майдан Сичеслав» обратилась к депутатам областного и городского советов с предложением поддержать инициативу Киевского  горсовета с обращением в Верховную Раду, Администрацию Президента  и  Кабинет министров Украины относительно недопустимости роста цен и тарифов на жилищно-коммунальные услуги без индексации размера заработных плат и пенсий и защитить людей от произвола монополистов.

Об этом сообщает Интернет-издание «Днепр. Главное» со ссылкой на сайт организации.

«С таким призывом мы так же обращаемся к людям и общественным организациям всех областей и городов Украины», - говорится в заявлении общественников.

Читайте также: Оппозиционный блок требует от власти прекратить тарифный геноцид.

Комментарии
Ярослав
06.07.2016
Нужно не просить, а вешать действующую власть - марионеток МВФ. Даешь перевыборы президета и Рады или майдан с казнями как во времена французской революции. Министров-капиталистов на дыбу!!!
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю