Общественники подали в суд на Днепропетровский облсовет

01.11.2016 16:49

Активист общественной организации «Громадський контроль» Денис Селин заявил, что «облсовет игнорирует обращения общественников и продолжает мутить схемы».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Летом, в разгар переаттестации полиции, облсовет в нарушение закона решил назначить представителей в комиссию по назначению ТОП-полицейских. При этом облсовет назначил/делегировал в комиссию не общественников, а одного депутата облсовета и помощника депутата. Без публичного обсуждения делегатов, как того требует закон, а кулуарно выбрали представителей.

Что мы сделали:
1) На облсовет подали коллективное обращение от ряда общественных организаций, где просим сделать публичное обсуждение кандидатур и просим выполнить Закон. Глеб Пригунов за 2 месяца даже не ответил на наше обращение. https://goo.gl/Eyyqba

2) Подали в суд на полицию и облсовет о незаконных действиях. 28.10.16 было первое заседание, где ни облсовет, ни полиция не могли внятно пояснить, почему они нарушили закон. Следующее заседание 9.11.16 в 13:15. Более чем уверен, что представители облсовета опять не смогут внятно пояснить позицию.

Как должны реагировать общественные организации, когда власть работает как при Януковиче, и даже в полиции работает квотный принцип?», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю