Общественник просит морально поддержать переселенцев на суде против сына Царева

23.02.2015 18:30

«Царев выселяет беженцев Донбасса на улицу. Их города разрушены, их жизни растоптаны, идти им некуда. Днепропетровская прифронтовая область и ее жители отдают последние ресурсы беженцам из зоны АТО. Именно на Цареве лежит ответственность за разбитые судьбы этих семей. Именно Царев готовил для Днепропетровска кошмарный сценарий – «Днепропетровская народная республика», - пишет общественный активист Тарас Здреник на своей странице в фейсбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Как там, в «Московии» кричали в прощеное воскресенье? «НЕ ЗАБУДЕМ? НЕ ПРОСТИМ?» У нас, у днепропетровцев, достаточно сил и желания защищать не только свою землю, но и наших сограждан, русских и украинцев Донбасса, попавших в беду.

Читайте также: Син Царьова не з’явився в суд, аби відібрати у переселенців дах над головою (ВІДЕО)

Завтра (24.02.15г.) в 12-00, в Днепропетровском районном суде по адресу ул.Тепличная, 7 состоится очередное заседание суда по иску Царева о выселении беженцев из дома. Просим ВАС прийти и морально поддержать людей и их семьи. Пусть Царев увидит, что «Один за всех и все за одного» - это про ДНЕПР, это про НАС», - сообщил Здреник.

Читайте также: Одиозный судья из Днепропетровска идёт на повышение

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет