Общественные активисты будут судиться с Мишаловым

08.10.2019 14:00

Общественная организация «Stop корупції» подает в суд на экс-чиновника Вячеслава Мишалова за клевету. Так, в своих видеблогах экс-секретарь городского совета заявлял будто бы эта организация требовала от него 10 тыс. долларов.  Это неправда, – заявил координатор «Stop корупції» в Днепре Артем Мирошниченко.

«Действительно, встреча с Вячеславом Мишаловым у нас была. Длилась она 15 минут максимум. Мы как общественная организация предложили Вячеславу Дмитриевичу предоставить документальное подтверждении фактов, изложенных в своем видеоблоге о коррупции во власти города Днепра. На это предложение он никак не отреагировал, фактов не предоставил", - отметил он.

Впоследствии вторая попытка поговорить с журналистами не осуществилась. Вячеслав на встречу не приехал.

"Со слов Вячеслава Дмитриевича, который якобы был на встрече, мы требовали у него 10 тыс. долларов. Это абсолютная клевета. Именно поэтому мы подаем на Вячеслава Мишалова в суд – иск о защите чести и достоинства», – заявил Артем Мирошниченко. Кроме того, представитель «Stop корупції» отметил, что в ближайшее время они анонсируют проведение в Днепре масштабной акции «Днепр без коррупции».

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю