Обращение Люстрационного комитета Днепропетровщины к Президенту и Генпрокурору

26.02.2015 09:30

Областной люстрационный комитет Днепропетровщины обратился к Петру Порошенко и Виктору Шокину с просьбой посодействовать решению важного для общественного движения региона вопроса.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровского областного ЛК.

На одного из основателей люстрационного движения в регионе открыто производство по статье хулиганство после его участия в акции протеста возле областной прокуратуры. Тогда многие общественные активисты требовали снятия с должности Романа Федика.

«Наш друг, побратим и просто порядочный человек Макс Гошовский, до сих пор пребывает под следствием генпрокуратуры, с «легкой руки» Виталия Яремы.   Люстрационный комитет очень надеется, что наши призывы к руководству государства будут услышаны и наша страна обогатится еще одним патриотом – достойным гражданином Украины», - говорится в сообщении днепропетровских люстраторов.

По происхождению и гражданству парень является русским, но хочет стать гражданином Украины. Мешает ему лишь открытое уголовное дело. Днепропетровские люстраторы ручаются за Гошковского и просят Генпрокурора разобраться в деле, помочь патриоту получить украиское гражданство.

Читайте также: Днепропетровские люстраторы заставили нервничать местных судей

 

Как это повлияет на рейтинг:
Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области
Подробнее
Комментарии
Иван
26.02.2015
Неграмотное обращение , сразу видно квалификацию "люстраторов"!!! Фамилия Порошенко - не склоняется. И эти люди вершат судьбы ....
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю