ОСББ та ЖБК Дніпропетровщини взяли майже 500 «теплих кредитів»

06.12.2019 15:45   -
Автор:

У 2019 році об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи Дніпропетровщини оформили майже 500 «теплих кредитів». Це понад 90 млн грн позики від держави на енергоефективні заходи в багатоповерхівках, повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації. Про це передає інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ«.
«За урядовою програмою «теплих кредитів» можна взяти позику на підвищення енергоефективності будинку. Наприклад, утеплення стін, підвалів та дахів, заміну вікон, оновлення систем опалення, – розповіли в департаменті. – Пропозиція користується попитом – тільки цьогоріч кредит на термомодернізацію багатоповерхівок взяли майже 500 ОСББ та ЖБК області».
Учасники програми можуть отримати до 70% відшкодування кредиту державним коштом. Позику надають на строк від 6 місяців до 10 років. Завдяки термомодернізації мешканці багатоповерхівок можуть вдвічі зменшити власні комунальні рахунки. А от вартість утеплених квартир зростає в середньому на 30%.
На Дніпропетровщині понад 3 тис об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та майже 700 житлово-будівельних кооперативів.

Поделиться

Категория: Новости