ОПОРА розповіла, як працюють нардепи з Дніпропетровщини

26.04.2016 17:26

Громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області Юлія Лисенко на прес-конференції в інформагентстві «Пост Днепр» презентувала результати дослідження «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» щодо діяльності нардепів з Дніпропетровщини.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ми підбили статистику відвідувань депутатами пленарних засідань Верховної Ради та засідань комітетів з листопада 2014 року по квітень 2016 року. Іван Куліченко відвідав 82% засідань як Парламенту, так і Комітету. Андрій Шипко 89% - Парламенту, 75% - Комітету. Артур Мартовицький – 92% Парламенту, 89 % – Комітету. Трохи відстає за цими показниками Андрій Денисенко – 29% Парламенту, і лише 5% Комітету.

Стаття 11 надає народному депутату право виступати з обґрунтуванням своїх пропозицій і з мотивів голосування; а також передавати для внесення до протоколу і стенографічного бюлетеня засідання текст свого виступу, окремої думки, заяви, пропозиції і зауваження з питань, що розглядаються Верховною Радою України. Андрій Денисенко скористався цим правом 1 раз, тобто 1 раз виступав у стінах ВР, Іван Куліченко – 15, Андрій Шипко – 38, Артур Мартовицький – 29.

Впродовж роботи Верховної Ради України VIII скликання народними депутатами, які були обрані в одномандатних округах Дніпропетровської області, було подано 367 депутатських запитів, цікавим є те, що жодного з них не адресовано Президенту України. Лідером області по кількості запитів став народний депутат Яків Безбах (ВО № 24) – всього 207, з них 84 запити стосуються проблем виборчого округу. Андрій Шипко (ВО № 35) подав 59 депутатських запитів, 45 з них стосувалися проблем виборчого округу. Андрій Денисенко та Іван Куліченко зареєстрували по одному запиту, Артур Мартовицький – вісім, п’ять з них стосуються вирішення проблем округу. Дмитро Ярош єдиний народний депутат від Дніпропетровської області, який не скористався правом на депутатський запит.

На розгляд парламенту було внесено 482 законопроекти. З них 31 стали чинними. В подану статистику входять законопроекти та проекти постанов Верховної Ради України. 80 з них були написані депутатами Дніпропетровщини самостійно, але з них Парламентом був підтриманий лише 1, це 0,2% від загальної частки. Найбільшу кількість законопроектів від Дніпропетровщини було подано депутатом Андрієм Шипко (ВО № 35), всього 68, з них 11 було написано самостійно, 1 з них став чинним.

Іван Куліченко (ВО № 28), подав на розгляд 23 законопроекти, з них 1 написаний самостійно. 5, написані в співавторстві, стали чинними.

Артур Мартовицький (ВО № 36), подав на розгляд 16 законопроектів, з них 4 написав самостійно. Жоден з поданих законопроектів не набув статусу чинного.

Андрій Денисенко (ВО № 26), подав на розгляд 10 законопроектів, з них 4 написав самостійно», розповіла вона.

Читайте также: Кто из днепропетровских нардепов боится электронного декларирования доходов.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Днепропетровск
26.04.2016
Денисенко самый бесполезный нардеп
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет