ОПОРА розповіла, як працюють нардепи з Дніпропетровщини

26.04.2016 17:26

Громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області Юлія Лисенко на прес-конференції в інформагентстві «Пост Днепр» презентувала результати дослідження «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» щодо діяльності нардепів з Дніпропетровщини.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ми підбили статистику відвідувань депутатами пленарних засідань Верховної Ради та засідань комітетів з листопада 2014 року по квітень 2016 року. Іван Куліченко відвідав 82% засідань як Парламенту, так і Комітету. Андрій Шипко 89% - Парламенту, 75% - Комітету. Артур Мартовицький – 92% Парламенту, 89 % – Комітету. Трохи відстає за цими показниками Андрій Денисенко – 29% Парламенту, і лише 5% Комітету.

Стаття 11 надає народному депутату право виступати з обґрунтуванням своїх пропозицій і з мотивів голосування; а також передавати для внесення до протоколу і стенографічного бюлетеня засідання текст свого виступу, окремої думки, заяви, пропозиції і зауваження з питань, що розглядаються Верховною Радою України. Андрій Денисенко скористався цим правом 1 раз, тобто 1 раз виступав у стінах ВР, Іван Куліченко – 15, Андрій Шипко – 38, Артур Мартовицький – 29.

Впродовж роботи Верховної Ради України VIII скликання народними депутатами, які були обрані в одномандатних округах Дніпропетровської області, було подано 367 депутатських запитів, цікавим є те, що жодного з них не адресовано Президенту України. Лідером області по кількості запитів став народний депутат Яків Безбах (ВО № 24) – всього 207, з них 84 запити стосуються проблем виборчого округу. Андрій Шипко (ВО № 35) подав 59 депутатських запитів, 45 з них стосувалися проблем виборчого округу. Андрій Денисенко та Іван Куліченко зареєстрували по одному запиту, Артур Мартовицький – вісім, п’ять з них стосуються вирішення проблем округу. Дмитро Ярош єдиний народний депутат від Дніпропетровської області, який не скористався правом на депутатський запит.

На розгляд парламенту було внесено 482 законопроекти. З них 31 стали чинними. В подану статистику входять законопроекти та проекти постанов Верховної Ради України. 80 з них були написані депутатами Дніпропетровщини самостійно, але з них Парламентом був підтриманий лише 1, це 0,2% від загальної частки. Найбільшу кількість законопроектів від Дніпропетровщини було подано депутатом Андрієм Шипко (ВО № 35), всього 68, з них 11 було написано самостійно, 1 з них став чинним.

Іван Куліченко (ВО № 28), подав на розгляд 23 законопроекти, з них 1 написаний самостійно. 5, написані в співавторстві, стали чинними.

Артур Мартовицький (ВО № 36), подав на розгляд 16 законопроектів, з них 4 написав самостійно. Жоден з поданих законопроектів не набув статусу чинного.

Андрій Денисенко (ВО № 26), подав на розгляд 10 законопроектів, з них 4 написав самостійно», розповіла вона.

Читайте также: Кто из днепропетровских нардепов боится электронного декларирования доходов.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Днепропетровск
26.04.2016
Денисенко самый бесполезный нардеп
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю