ОГА определила перевозчика-шумахера недели

04.04.2016 16:37

Четвертую неделю Днепропетровская ОГА проводит конкурс среди перевозчиков. В рейтинге – водители пригородных и междугородних маршрутов. Кто из них соблюдает правила движения, а кто нарушает, определяет управление инфраструктуры Днепропетровской ОГА с помощью GPS-датчиков. В течение недели «золото» в обеих номинациях взяло ПАО «Севертранс». Водитель Mercedes-Benz №АЕ 2302 АВ устроил ралли на трассе между Подгородним и Новомосковском. Машина с пассажирами неслась со скоростью почти 130 км в час. Продолжатель «традиций» – шофер маршрутки №АЕ 2692 АА. Он совершал незапланированные рейсы и не находился на линии более двух часов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

В номинации «Управление транспортом без превышения скорости» победителями в течение недели стали АТП – 11215, АТП – 11205, ООО «Автодрайв», ООО «Динат-С», ООО «Интерспецмаркет», ЧП «Одиум-Престиж», ЧП «Материал-Сервис». Они же признаны дисциплинированными и во второй номинации – «Движение транспорта строго по маршруту».

Среди образцовых маршрутчиков – «Мотодор» и «СИС». За месяц у этих автотранспортных предприятий – ни одного замечания. Также примером для подражания являются «Зигфрид-М» и Новомосковское АТП. В течение четырех недель у перевозчиков по одному нарушению, однако они быстро на них отреагировали и исправились.

Все данные о работе пассажирского транспорта поступают и на общественную платформу Easyway. На сайте пассажиры могут узнать, когда подъедет необходимый автобус, сколько машин сейчас на линии и долго ли ждать следующей маршрутки.

В Днепропетровской области более 200 пригородных и 240 междугородных маршрутов. На них выезжает свыше 800 машин.

Читайте также: В Днепропетровске на 66-й маршрут вышли автобусы большой вместимости (ФОТО).

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю