ОГА определила перевозчика-шумахера недели

04.04.2016 16:37

Четвертую неделю Днепропетровская ОГА проводит конкурс среди перевозчиков. В рейтинге – водители пригородных и междугородних маршрутов. Кто из них соблюдает правила движения, а кто нарушает, определяет управление инфраструктуры Днепропетровской ОГА с помощью GPS-датчиков. В течение недели «золото» в обеих номинациях взяло ПАО «Севертранс». Водитель Mercedes-Benz №АЕ 2302 АВ устроил ралли на трассе между Подгородним и Новомосковском. Машина с пассажирами неслась со скоростью почти 130 км в час. Продолжатель «традиций» – шофер маршрутки №АЕ 2692 АА. Он совершал незапланированные рейсы и не находился на линии более двух часов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

В номинации «Управление транспортом без превышения скорости» победителями в течение недели стали АТП – 11215, АТП – 11205, ООО «Автодрайв», ООО «Динат-С», ООО «Интерспецмаркет», ЧП «Одиум-Престиж», ЧП «Материал-Сервис». Они же признаны дисциплинированными и во второй номинации – «Движение транспорта строго по маршруту».

Среди образцовых маршрутчиков – «Мотодор» и «СИС». За месяц у этих автотранспортных предприятий – ни одного замечания. Также примером для подражания являются «Зигфрид-М» и Новомосковское АТП. В течение четырех недель у перевозчиков по одному нарушению, однако они быстро на них отреагировали и исправились.

Все данные о работе пассажирского транспорта поступают и на общественную платформу Easyway. На сайте пассажиры могут узнать, когда подъедет необходимый автобус, сколько машин сейчас на линии и долго ли ждать следующей маршрутки.

В Днепропетровской области более 200 пригородных и 240 междугородных маршрутов. На них выезжает свыше 800 машин.

Читайте также: В Днепропетровске на 66-й маршрут вышли автобусы большой вместимости (ФОТО).

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет