ОГА определила перевозчика-шумахера недели

04.04.2016 16:37

Четвертую неделю Днепропетровская ОГА проводит конкурс среди перевозчиков. В рейтинге – водители пригородных и междугородних маршрутов. Кто из них соблюдает правила движения, а кто нарушает, определяет управление инфраструктуры Днепропетровской ОГА с помощью GPS-датчиков. В течение недели «золото» в обеих номинациях взяло ПАО «Севертранс». Водитель Mercedes-Benz №АЕ 2302 АВ устроил ралли на трассе между Подгородним и Новомосковском. Машина с пассажирами неслась со скоростью почти 130 км в час. Продолжатель «традиций» – шофер маршрутки №АЕ 2692 АА. Он совершал незапланированные рейсы и не находился на линии более двух часов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

В номинации «Управление транспортом без превышения скорости» победителями в течение недели стали АТП – 11215, АТП – 11205, ООО «Автодрайв», ООО «Динат-С», ООО «Интерспецмаркет», ЧП «Одиум-Престиж», ЧП «Материал-Сервис». Они же признаны дисциплинированными и во второй номинации – «Движение транспорта строго по маршруту».

Среди образцовых маршрутчиков – «Мотодор» и «СИС». За месяц у этих автотранспортных предприятий – ни одного замечания. Также примером для подражания являются «Зигфрид-М» и Новомосковское АТП. В течение четырех недель у перевозчиков по одному нарушению, однако они быстро на них отреагировали и исправились.

Все данные о работе пассажирского транспорта поступают и на общественную платформу Easyway. На сайте пассажиры могут узнать, когда подъедет необходимый автобус, сколько машин сейчас на линии и долго ли ждать следующей маршрутки.

В Днепропетровской области более 200 пригородных и 240 междугородных маршрутов. На них выезжает свыше 800 машин.

Читайте также: В Днепропетровске на 66-й маршрут вышли автобусы большой вместимости (ФОТО).

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат