ОДА закликала правоохоронців захистити Величка як важливого свідка

05.03.2015 15:20

Сьогодні з’явилася інформація про те, що зниклий директор  департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міської ради Олександр Величко знайшовся. За дорученням керівництва облдержадміністрації до прокуратури Новомосковського району, куди з повинною прийшов Олександр Величко, виїхав начальник юридичного управління облдержадміністрації Олександр Санжара.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ОДА.

«Там я зміг побачити Олександра Величка в доброму здоров’ї. Це добра звістка, зважаючи на вказані ним причини зникнення та названі прізвища високопосадовців  в органах влади. Від імені Дніпропетровської облдержадміністрації я закликав правоохоронні органи здійснити максимальні заходи безпеки щодо важливого  свідка, яким на цей час є Олександр Величко», - розповів Олександр Санжара.

Він також додав, що в подальшому стосовно  директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради будуть здійснюватися слідчі дії, спрямовані на виявлення та документування всіх фактів, важливих для встановлення істини у справі.

«Сподіваємось, що співпраця з органами слідства буде плідною і дозволить викрити злочинні схеми та вже скоєні злочини на рівні вищого керівництва міста Дніпропетровська», - наголосив Олександр Санжара.

Нагадаємо, сьогодні в мережі Інтернет з’явилося відео, на якому Олександр Величко зізнається, що своє викрадення інсценував самостійно для того, щоб більше не брати участь у злочинних діяннях. Він також розповів про обслуговування та юридичний супровід незаконних схем, які реалізовувалися у Дніпропетровську, та назвав імена посадовців, які за цим стоять.

Читайте також: Кориснi телефони для мешканцiв Днiпропетровська

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат