ОДА закликала правоохоронців захистити Величка як важливого свідка

05.03.2015 15:20

Сьогодні з’явилася інформація про те, що зниклий директор  департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міської ради Олександр Величко знайшовся. За дорученням керівництва облдержадміністрації до прокуратури Новомосковського району, куди з повинною прийшов Олександр Величко, виїхав начальник юридичного управління облдержадміністрації Олександр Санжара.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ОДА.

«Там я зміг побачити Олександра Величка в доброму здоров’ї. Це добра звістка, зважаючи на вказані ним причини зникнення та названі прізвища високопосадовців  в органах влади. Від імені Дніпропетровської облдержадміністрації я закликав правоохоронні органи здійснити максимальні заходи безпеки щодо важливого  свідка, яким на цей час є Олександр Величко», - розповів Олександр Санжара.

Він також додав, що в подальшому стосовно  директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради будуть здійснюватися слідчі дії, спрямовані на виявлення та документування всіх фактів, важливих для встановлення істини у справі.

«Сподіваємось, що співпраця з органами слідства буде плідною і дозволить викрити злочинні схеми та вже скоєні злочини на рівні вищого керівництва міста Дніпропетровська», - наголосив Олександр Санжара.

Нагадаємо, сьогодні в мережі Інтернет з’явилося відео, на якому Олександр Величко зізнається, що своє викрадення інсценував самостійно для того, щоб більше не брати участь у злочинних діяннях. Він також розповів про обслуговування та юридичний супровід незаконних схем, які реалізовувалися у Дніпропетровську, та назвав імена посадовців, які за цим стоять.

Читайте також: Кориснi телефони для мешканцiв Днiпропетровська

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет