ОДА закликала правоохоронців захистити Величка як важливого свідка

05.03.2015 15:20

Сьогодні з’явилася інформація про те, що зниклий директор  департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міської ради Олександр Величко знайшовся. За дорученням керівництва облдержадміністрації до прокуратури Новомосковського району, куди з повинною прийшов Олександр Величко, виїхав начальник юридичного управління облдержадміністрації Олександр Санжара.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ОДА.

«Там я зміг побачити Олександра Величка в доброму здоров’ї. Це добра звістка, зважаючи на вказані ним причини зникнення та названі прізвища високопосадовців  в органах влади. Від імені Дніпропетровської облдержадміністрації я закликав правоохоронні органи здійснити максимальні заходи безпеки щодо важливого  свідка, яким на цей час є Олександр Величко», - розповів Олександр Санжара.

Він також додав, що в подальшому стосовно  директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради будуть здійснюватися слідчі дії, спрямовані на виявлення та документування всіх фактів, важливих для встановлення істини у справі.

«Сподіваємось, що співпраця з органами слідства буде плідною і дозволить викрити злочинні схеми та вже скоєні злочини на рівні вищого керівництва міста Дніпропетровська», - наголосив Олександр Санжара.

Нагадаємо, сьогодні в мережі Інтернет з’явилося відео, на якому Олександр Величко зізнається, що своє викрадення інсценував самостійно для того, щоб більше не брати участь у злочинних діяннях. Він також розповів про обслуговування та юридичний супровід незаконних схем, які реалізовувалися у Дніпропетровську, та назвав імена посадовців, які за цим стоять.

Читайте також: Кориснi телефони для мешканцiв Днiпропетровська

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет