О чем главный врач страны Ульяна Супрун говорила в Днепре

27.01.2017 16:58

Единый электронный реестр пациентов, повышенная зарплата врачам и своевременные поставки медикаментов в больницы. О таких планах во время рабочей поездки в Днепр рассказала и.о. министра здравоохранения Украины Ульяна Супрун.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Ульяна Супрун посетила амбулаторию в Слобожанском Днепровского района. Здесь обслуживается около 15 тысяч селян. И.о. министра здравоохранения страны осмотрела кабинеты, пообщалась с врачами и пациентами.

Ульяна Супрун поделилась видением дальнейшего развития медицины. В планах - единый электронный реестр пациентов.

«Благодаря электронному реестру пациентов, мы будем видеть статистику. Это поможет выяснить - где и каких врачей не хватает, либо медикаментов. Соответственно, сможем корректировать программы», - отметила Ульяна Супрун.

И.о. министра здравоохранения заверила, что в этом году задержек в поставках медикаментов в больницы не будет.

«Была проблема, когда госзакупки проходили с опозданием почти на год. В этом году такого не будет. Мы все сделали вовремя, - сказала она. - К тому же, будут продолжать поступать лекарства, которые задержались в 2016-м».

Ульяна Супрун отметила, что в Министерстве думают, как увеличить зарплату медикам. В планах - учитывать количество пациентов, платить врачам за каждого пролеченного человека.

Также она отметила, что территории должны самостоятельно решать - как дополнительно поощрять врачей, какие медучреждения и где нужно открывать. Этому будет способствовать децентрализация.

«Мы не хотим из Киева приказывать, как и что делать в медицине на местах. Например, открывать или не открывать амбулатории с семейными врачами», - сказала и.о. министра здравоохранения Украины.

Рабочую поездку в Днепр Ульяна Супрун завершила визитом в музей АТО. Здесь она встретилась с ведущими врачами области и волонтерами, поблагодарила за их работу.

Комментарии
Днепр
30.01.2017
У этой старой, патлатой ведьмы одна задача - уничтожить украинский народ!!! Служит своим американским холуям!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю