О батальоне «Кривбасс» хотят снять фильм

05.05.2015 10:13

Появилась идея снять фильм о 40-м батальоне "Кривбасс". Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Штаб Нацзащиты Кривой Рог на фейсбук.

«Фильм будет создан из фото и видео, которые снимали бойцы "Кривбасса" во время боев и просто на передовой, а также их воспоминания. Будет много правды... Горькой правды... Колючей правды... Очень хочется, чтобы после выхода начался "звездопад" и посадили хоть одного "командира". Нужен материал от сослуживцев и помощь тех, у кого есть опыт. В память о погибших, во Славу живым!», - говорится в сообщении бойца батальона Сергея Бондаренко.

Читайте также: Из плена боевиков освобожден полковник «Кривбасса»

Ранее сообщалось, что издан приказ о расформировании 40-го батальона территориальной обороны Днепропетровской области "Кривбасс" ВСУ. Об этом на своей странице в Facebook написал куратор подразделения Николай Колесник.

Бойцы соощили, что причины расформирования, которые были им озвучены, неубедительны, но высшему руководству виднее. При этом, на их взгляд, возможно было принять другие решения, сохранив основной костяк батальона, прошедший несколько военных кампаний (летнюю и зимнюю), на этой основе строить новое боевое формирование.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет