Новый парламент будет намного прогрессивнее предыдущего, - эксперт

22.10.2014 17:40

Новый парламент 8-го созыва будет намного прогрессивнее предыдущего, несмотря на старые правила, по которым он избирается – считает политолог, специалист по конституционному праву Александр Москалюк, передает БТБ.

«Изменения произойдут. Будет много новых лиц в парламенте. Но вместе с тем нужно понимать и другое – эта Верховная Рада будет избираться по старым правилам. И это будет существенно влиять на качество самого парламента и его работы. Хотя с другой стороны очевидно, что это новый виток эволюции и он будет намного прогрессивнее старого парламента. Нужно также понимать и то, что нынешний парламент будет отображать общественное мнение, которое существует на этот исторический момент. И списки партийные это сейчас подтверждают.

Это имеет и определенные минусы. Поскольку парламент - это законодательный орган. Если это орган законодательный – то его основной функцией является разработка и принятие эффективных законов. Поэтому в парламенте должно быть больше профессиональных юристов и экономистов, хотя, конечно, все профессии должны быть представлены», - сказал он.

Эксперт также подчеркнул, что парламент все-таки должен быть законодательным, а не политическим органом.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю