Новий керівник обласної міліції став до роботи

13.05.2015 17:34

Представити Ігоря Репешка керівництву місцевих органів влади, правоохоронних відомств й керівникам структурних підрозділів міліції Дніпропетровщини доручили заступнику Міністра внутрішніх справ Олексію Руденко . На зустріч запросили й вже екскерівника обласної міліції — пана Глуховерю, передає 9 канал.

Віталію Андрійовичу щиро подякували за рік плідної роботи на посаді. Віднині генерал -майор Глуховеря працюватиме в Киеві й очолить один з департаментів МВС. Промова Віталія Андрійовича до присутніх була красномовною.

«И работали так, как нам позволяет это совесть, как нам позволяет милицейский долг. То что говорят — МЕНТЫ, да, мы МЕНТЫ. Это нормальное слово. Это мы, которые защищаем порядок в нашей стране и в нашем городе.  Сами понимаете — голова, ноги, руки будут находиться сегодня в Киеве, но душа и сердце будут вместе с вами. Спасибо, друзья!» — каже Віталій Глуховеря, колишній керівник ГУМВС України в Дніпропетровській області.

На думку Віталія Глуховері, це був не простий рік, але міліція Дніпропетровщини складний іспит витримала.

«И те убийства нераскрытые, и те массовые волнения, которые могли произойти и которые вовремя  тушили. И та напряжённая обстановка в Кривом роге, Днепродзержинске, в Днепропетровске, и то 9 мая прошлого года, и этого года 9 мая, тоже показали, что коллектив милицейский здоровый, он сильный и он может работать, и он с поставленной задачей на сегодняшний день справляется», — стверджує Віталій Глуховеря.

Читайте також: Анатолий Науменко: "Корбан мною не командовал"

Новопризначений керівник міліції Дніпропетровщини був менш емоційним. Ігор Володимирович Репешко народився в 1962 роціМає дві вищі освіти — юридичну та економічну. Багато років працював у податковій міліції в Полтавській та Харківській областях, протягом березня 2005-го – травня 2007-го очолював Головне управління МВС у Харківській області. Останнє місце роботи – на посаді першого заступника начальника ГУ Державної фіскальної служби в Харківській області.

«Смена руководителя — это всегда стресс определённый, но скажу одно: кто будет работать, всё будет нормально. Абсолютно никаких проблем не будет и работать будем продолжать, и правопорядок будем поддерживать», — пообіцяв Ігор Репешко, новопризначений керівник ГУМВС України в Дніпропетровській області.

Чи слід чекати кадрових змін у керівній ланці міліції Дніпропетровщини, дізнаємось згодом.

Читайте також: Горсовет хочет списать 734 тыс грн на погибшие из-за неблагоприятных условий деревья, - Жуков

Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат