Новый год в парке им. Глобы будет стоить более полумиллиона гривен

16.12.2016 11:39

В Днепре в парке им. Глобы уже установили новогоднюю красавицу. На 24 000 грн планировали закупить еловые ветки длиной от 1м до 1,5 м для монтажа елки. Торги объявляли трижды, последний раз 21.11.16, однако все три раза тендер был отменен из-за отсутствия предложений. Тем не менее, елка уже установлена.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Согласно системе госзакупок «Прозорро», в «КПК ЦЕНТРАЛЬНИЙ МІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ПАРК ЛАЗАРЯ ГЛОБИ» на монтаж металлических конструкций елки планировали потратить 41 044 грн.

ООО «КОМ+ТРАНС» – единственный участник торгов, смонтировал каркас для елки за 24 902.48 грн.

На монтаж и позднее демонтаж хвои планировали потратить 121 758 грн. В торгах приняло участие одно предприятие —  КП «МІСЬКЗЕЛЕНБУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ», которое согласилось смонтировать-демонтировать елку за 120 980 грн.

Однако елка в парке Глобы вовсю зеленеет. Не иначе у директора парка Светланы Кравченко есть волшебный посох – тыдыщ!!! И хвоя выросла на металлических конструкциях сама собой.

Кроме новогодней красавицы парк потратит 19 115 грн на перевозку участников новогоднего представления в парк и обратно, 40 700 грн на аренду экрана, 34 200 грн на услуги по организации и проведению праздничного открытия главной новогодней елки Днепра. В эту же сумму входит постановка творческих номеров и обеспечение координации техничных служб, синхронизацию работы оборудования и творческих коллективов. Аренда оборудования обойдется парку в 49 900. Аренда сцены обойдется парку в 96 500 грн

Торги на эти  творческие и технические  позиции  прошли с одним участником  — ФЛП «Сигарев Виталий Константинович». Он же и победитель.

Еще один предприниматель — ФЛП «Лаврентьев Юрий Александрович» за 20 900 грн обеспечит звук и его усиление за 51 900 грн

К празднику КП закупает 150 новогодних сладких подарка за  5 849 грн, сувенирной продукции на 7 131 грн, художественное оформление сцены по утвержденному эскизу 13 640. Транслировать праздник будет ПАТ «Укртелеком» за 5 178 грн (торги с одним участником).

Охрану мероприятия будет осуществлять служба охраны парка за 25 000 грн. Они сами объявили тендер и сами его выиграли (один участник).

А вот с мобильными домиками не сложилось. За 190 000 грн никто не захотел поставить парку три праздничные бытовки.

Всего на организацию и проведение новогодних праздников парк потратит 515 895 грн. Это без учета еловых веток, которые откуда-то взялись сами собой и мобильных домиков, которые, возможно, тоже откуда-то появятся. Волшебным образом.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю