Новокодацкий райсовет обязали следить за красными пятнами на Днепре

14.12.2016 11:02

В конце ноября жители Днепра заявили о красном пятне на реке Днепр. Горожане пожаловались в обладминистрацию и получили ответ. По результатам обращения, государственная экологическая инспекция в Днепропетровской области обязала председателя Новокадацкого райсовета «предписания о срочном введении мер по охране вод и воссоздания водных ресурсов».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Напомним, что житель Днепра Сергей Рулев решил порыбачить в районе Стана-500 и увидел, что из коллектора очистных сооружений Петровки в Днепр течет красная жидкость вместо очищенной воды.

Днепряне решили написать жалобу на «горячую» линию председателя Днепропетровской областной госадминистрации.

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю