Новобранців четвертої хвилі мобілізації перекинули в АТО

30.03.2015 19:23

До Дніпропетровського полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України з військових комісаріатів вже прибувають перші команди новобранців, серед яких мешканці багатьох районів області. Деякі з них – добровольці, які прийшли до військкоматів за власним бажанням, не чекаючи повістки та виявляють бажання в цей складний для держави час поповнити лави Національної гвардії України. Є серед них старші офіцери запасу та військовослужбовці, які проходили строкову службу в полку багато років тому.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу Нацгвардії.

Прибувши забезпечені всім необхідним, зокрема і формою нового зразка. Відмобілізовані проживають на території учбового центру полку в наметах, які обігріваються пічками – буржуйками. Харчуванням новобранці теж задоволені. Особливо подобається хліб, який випікає своя хлібопекарня у Дніпропетровському полку з охорони громадського порядку.

Проводяться заходи з підвищення морально-психологічного стану військовослужбовців, для чого з ними працює офіцер – психолог. Після адаптації до нових умов у мобілізованих розпочалась активна підготовка.

Досвідчені офіцери, які неодноразово були відряджені до зони проведення АТО, проводять теоретичні та практичні заняття з вогневої, спеціальної, технічної, інженерної та медичної підготовки. Під час практичних занять військовослужбовці будуть мати змогу відновити втрачені навики та здобути нові знання та навички, необхідні для якісної підготовки до виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Всі розуміють: там досвід і практика – запорука виконання завдання і врятовані людські життя.

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет