Новобранців четвертої хвилі мобілізації перекинули в АТО

30.03.2015 19:23

До Дніпропетровського полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України з військових комісаріатів вже прибувають перші команди новобранців, серед яких мешканці багатьох районів області. Деякі з них – добровольці, які прийшли до військкоматів за власним бажанням, не чекаючи повістки та виявляють бажання в цей складний для держави час поповнити лави Національної гвардії України. Є серед них старші офіцери запасу та військовослужбовці, які проходили строкову службу в полку багато років тому.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу Нацгвардії.

Прибувши забезпечені всім необхідним, зокрема і формою нового зразка. Відмобілізовані проживають на території учбового центру полку в наметах, які обігріваються пічками – буржуйками. Харчуванням новобранці теж задоволені. Особливо подобається хліб, який випікає своя хлібопекарня у Дніпропетровському полку з охорони громадського порядку.

Проводяться заходи з підвищення морально-психологічного стану військовослужбовців, для чого з ними працює офіцер – психолог. Після адаптації до нових умов у мобілізованих розпочалась активна підготовка.

Досвідчені офіцери, які неодноразово були відряджені до зони проведення АТО, проводять теоретичні та практичні заняття з вогневої, спеціальної, технічної, інженерної та медичної підготовки. Під час практичних занять військовослужбовці будуть мати змогу відновити втрачені навики та здобути нові знання та навички, необхідні для якісної підготовки до виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Всі розуміють: там досвід і практика – запорука виконання завдання і врятовані людські життя.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат