Новобранців четвертої хвилі мобілізації перекинули в АТО

30.03.2015 19:23

До Дніпропетровського полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України з військових комісаріатів вже прибувають перші команди новобранців, серед яких мешканці багатьох районів області. Деякі з них – добровольці, які прийшли до військкоматів за власним бажанням, не чекаючи повістки та виявляють бажання в цей складний для держави час поповнити лави Національної гвардії України. Є серед них старші офіцери запасу та військовослужбовці, які проходили строкову службу в полку багато років тому.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу Нацгвардії.

Прибувши забезпечені всім необхідним, зокрема і формою нового зразка. Відмобілізовані проживають на території учбового центру полку в наметах, які обігріваються пічками – буржуйками. Харчуванням новобранці теж задоволені. Особливо подобається хліб, який випікає своя хлібопекарня у Дніпропетровському полку з охорони громадського порядку.

Проводяться заходи з підвищення морально-психологічного стану військовослужбовців, для чого з ними працює офіцер – психолог. Після адаптації до нових умов у мобілізованих розпочалась активна підготовка.

Досвідчені офіцери, які неодноразово були відряджені до зони проведення АТО, проводять теоретичні та практичні заняття з вогневої, спеціальної, технічної, інженерної та медичної підготовки. Під час практичних занять військовослужбовці будуть мати змогу відновити втрачені навики та здобути нові знання та навички, необхідні для якісної підготовки до виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Всі розуміють: там досвід і практика – запорука виконання завдання і врятовані людські життя.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет