Никто не может обвинить нас в продаже должностей, - Филатов

08.10.2014 09:51

Заместитель губернатора Днепропетровской области Борис Филатов на своей странице в Facebook заявил, что команду облгосадминистрации можно обвинять в чем угодно, но факт отсутствия «откатов» в бизнесе на территории области неоспорим.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

После появления в соцсетях разговора двух бизнесменов из Днепропетровска о правилах, по которым сейчас живут предприниматели, об отсутствии взяток за победу в тендере на госпоставки, ситуацию прокомментировал Борис Филатов:

«Нас обвиняли в том, что мы вывезли Рудыка с мешком на голове в АТО.
Что погнали ублюдков- "смотрящих".
Что мы вручили депутатам горсовета повестки на войну.
Что мы создали частные армии.
Что мы обзываем журналистов матом.
Что мы кошмарим областного прокурора-шизофреника.
Что мы...
Мы - это мы. Эксцентрики, работяги и фанаты этой страны.
Но с начала марта ни одна падла не может обвинить нас в том, что мы продали должность, взяли взятку или кого-то обложили данью.
Этот пост - высшая благодарность.
Наверное, мы - идиоты. Романтики с большой дороги».

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю