Ни Коломойскому, ни Тигипко не выгодно быть вместе в одной партии

29.07.2014 16:30

Если лидер партии «Сильная Украина» Сергей Тигипко и глава Днепропетровской области и совладелец группы «Приват» Игорь Коломойский станут членами одной партии, это не будет выгодно ни одному из политиков. Такое мнение высказал директор Института глобальных стратегий Вадим Карасев, комментируя распространяемую в СМИ информацию о сотрудничестве Тигипко и Коломойского, сообщают «Комментарии».

По его словам, глава Днепропетровской ОГА, скорее всего, будет либо создавать проект с участием представителей ближайшего окружения, например, с участием Бориса Филатова и Геннадия Корбана, либо получит структуру, где будет лидировать.

«Не вижу смысла в том, чтобы Коломойский и Тигипко были в одной партии. Два сильных политика в одной партии – это не нужно ни одному, ни другому», - сказал Карасев.

Политолог добавил, что слухи о поддержке «Сильной Украины» со стороны Игоря Коломойского – это признак шаблонного мышления «прошлой эпохи». «Может, Тигипко был нужен Коломойскому, когда тот был просто крупный бизнесмен. Теперь он политик, и претендует на собственное влияние», - добавил он.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет