Ни Коломойскому, ни Тигипко не выгодно быть вместе в одной партии

29.07.2014 16:30

Если лидер партии «Сильная Украина» Сергей Тигипко и глава Днепропетровской области и совладелец группы «Приват» Игорь Коломойский станут членами одной партии, это не будет выгодно ни одному из политиков. Такое мнение высказал директор Института глобальных стратегий Вадим Карасев, комментируя распространяемую в СМИ информацию о сотрудничестве Тигипко и Коломойского, сообщают «Комментарии».

По его словам, глава Днепропетровской ОГА, скорее всего, будет либо создавать проект с участием представителей ближайшего окружения, например, с участием Бориса Филатова и Геннадия Корбана, либо получит структуру, где будет лидировать.

«Не вижу смысла в том, чтобы Коломойский и Тигипко были в одной партии. Два сильных политика в одной партии – это не нужно ни одному, ни другому», - сказал Карасев.

Политолог добавил, что слухи о поддержке «Сильной Украины» со стороны Игоря Коломойского – это признак шаблонного мышления «прошлой эпохи». «Может, Тигипко был нужен Коломойскому, когда тот был просто крупный бизнесмен. Теперь он политик, и претендует на собственное влияние», - добавил он.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю