Незаконные тарифы на перевозку пассажиров в Днепродзержинске остановлены, - депутат

07.05.2015 08:39

Депутат Днепродзержинского горсовета Дмитрий Пучкин заявил, что рост тарифов на перевозку пассажиров в Днепродзержинске остановлен, Антимонопольный комитет признал расчеты городских перевозчиков необоснованными.

Об этом он сообщил в фейсбук, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Незаконные тарифы на перевозку пассажиров в Днепродзержинске остановлены.

Что такое эффективность работы общественного деятеля или депутата? Конечно же результат! Я всегда был против поднятия тарифов на проезд в маршрутных такси с потолка.

Моя комплексная работа начиналась с изучения причины такого дикого роста цен на проезд, требований от власти правильно изучить пассажиропоток, привлечение внимания общественности к данной проблеме, юридическое сопровождение жалоб, претензий и требований к контролирующим органам относительно честного изучения пассажиропотока на городских маршрутах.

Вчера получили результат.

Антимонопольный комитет признал расчеты городских перевозчиков такими, что не соответствуют реальным. Более того комитет рекомендовал мэру честно изучить пассажиропоток на маршрутах. Хочу поблагодарить за сотрудничество такие общественные организации как "Дорожный контроль", "Форум", "Град", "Ассоциацию безопасного транспорта", партию "Воля", депутатов городского совета Кильчанова и Колесника, а так же СМИ Днепродзержинска.

Я не против адекватного увеличения цен на проезд, я требую сделать это честно», - добавил депутат.

Читайте также: Отставка Сафронова не состоялась, - депутат

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат