Невідомі блокують засідання окружної комісії по 24-му виборчому округу

29.10.2014 17:30

У Дніпропетровській області, 29 жовтня відбулося захоплення приміщення ОВК по 24-му округу, де проходило засідання комісії по закриттю протоколів.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посилання на прес-службу партії "Народний фронт".

Багаточисельна група людей, які позиціонували себе як служба безпеки «Інтерпайпа», у кількості 50-60 чоловік захопили будівлю Самарського райвиконкому, де знаходиться ОВК 24-го округу. Вони заблокували всі входи та виходи, зал проведення засідання ОВК, усі під’їзди до будівлі та оточили територію. У такій обстановці, на їх думку, має відбуватися засідання ОВК щодо підведення підсумків результатів голосування.

Такі дії можна вважати прямим фізичним та моральним тиском, а також залякуванням членів ОВК з метою отримання бажаного результату, а саме – перемоги Якова Безбаха.

Як відомо з загальнодоступних джерел, Яків Безбах є представником корпорації «Інтерпайп», членом «Партії регіонів» , народним депутатом, який голосував за «диктаторські закони» 16 січня та відомий своїм «каструльним скандалом» щодо підкупу голосів виборців перед позачерговими виборами до Верховної Ради 26 жовтня.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю