Не все депутаты поддержали Удода

24.07.2014 16:58

Депутаты Днепропетровского облсовета Глеб Прыгунов, Владислав Романов, Андрей Жаботинский, Дмитрий Плеханов, Александр Майстренко, Инна Рубан, избранные от партии «Фронт Перемен», заявляют о том, что не имеют никакого отношения к распространенному пресс-службой Днепропетровского облсовета обращению к Президенту Украины Петру Порошенко, Генеральному прокурору Украины Виталию Ереме, председателю Днепропетровской облгосадминистрации Игорю Коломойскому и прокурору Днепропетровской области Роману Федику "о преследовании председателя облсовета Евгения Удода". Об этом сообщает "Дніпроград"

Они подчеркивают, что не видели этого теста и не подписывали обращение

Напротив, они неоднократно подчеркивали сессиях облсовета на скорейшем расследовании событий вокруг здания облгосадминистрации 26 января 2014 и наказании виновных в организации этих беспорядков.

Депутаты призывают честно и беспристрастно провести расследование уголовных дел, связанных с "титушками", о которых заявил Генеральный прокурор Украины Виталий Ярема.

«Недопустимо использовать депутатский корпус облсовета в своих целях и такими заявлениями пытаться формировать общественное мнение и влиять на ход расследования», - считает депутат облсовета Владислав Романов.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета 6 - 7 созывов, председатель Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю