Не буде децентралізації - не буде країни, - Ігор Коломойський

24.10.2014 12:10

Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації заявив під час зустрічі з громадськістю Павлоградського району та міст Павлограда, Тернівки, Першотравенська, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Місцеві вибори - набагато важливіші, ніж вибори Президента і Парламенту. Питання про каналізацію, опалення, світло на вулиці, воду, дитячі садочки - це в принципі питання не до губернатора, а до місцевої влади», - зазначив голова ОДА.
Для того, щоб у місцевої влади були ресурси для вирішення таких проблем, необхідно провести децентралізацію.

«І тоді у нас не буде проблем вмираючих сіл, з молоддю, яка їде у великі міста. Зміниться докорінно той вигляд і те обличчя України, до якого всі звикли, - наголосив він. - Людина, яка працює в Павлограді або Юр'ївському районі, або Петропавлівському, знає, для чого вона працює. Тому що вона вийшла на вулицю і йде по рівній дорозі. Вона не думає, що ліхтарі світяться десь в Києві чи в Дніпропетровську. Вона хоче, щоб вони світилися тут і зараз»

На думку Ігоря Коломойського, питання децентрації одне з основоположних для України.

«Президент, коли був у Дніпропетровську, сказав, що якщо ми не зробимо децентралізацію, завтра Росія буде не тільки в Донецьку чи Луганську, вона буде і в Дніпропетровську, і в Києві, - сказав він. - Це станове питання всього нашого способу життя, нашої державності, суверенітету. Питання: «бути чи не бути?» сьогодні впирається в питання: «бути розширеному самоврядуванню чи не бути?». Якщо не буде децентралізації - не буде країни. Я в цьому переконаний».

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Петро
24.10.2014
Розумно. Але після війни з Кацапією. Бо війна - горе всім, загальне. І , саме зараз , як гнійні чиряки на тілі держави, вилазять ""рукавадітєлі" Гєннадіі Адольфовічі Кєрнеси, ківалови, єфремови... Зброю нам, громадянам України , і в ряди НАТО ! А господарювати будемо після перемоги. І вулиці освітимо, і воду нагріємо... Клюєви, ахмєтових,гєрмани достатньо накрали, щоб , експропріювавши, за тиждень часу відновити і поновити міста і села. Чи не так, пєті симоненки?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю