Названы ТОП-5 вузов Днепропетровщины

02.08.2017 13:30

Начальник отдела науки и высшего образования департамента образования и науки Днепропетровской облгосадминистраци Ирина Шумик назвала первую пятерку высших учебных заведений области по количеству поданных заявлений в прямом эфире программы Грани.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

  • 1 место — ДНУ им. Олеся Гончара;
  • 2 место — Национальный горный университет;
  • 3 место — Днепропетровский государственный аграрно-экономический университет;
  • 4 место — Университет таможенного дела и финансов;
  • 5 место — ДНУЖТ им. академика В. Лазаряна.

«Ранее в этом рейтинге был Криворожский национальный университет, но в связи организационными изменениями (к примеру, из состава университета вышел Криворожский государственный педагогический университет) количество поданных заявлений уменьшилось», – отметила Ирина Шумик.

Новичком в указанном выше рейтинге стал Днепропетровский государственный аграрно-экономический университет.

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет