Найбільша в Україні виставка шевронів відкриється на Дніпропетровщині

14.04.2016 10:30
190
Автор:

На Дніпропетровщині відкриється найбільша в Україні виставка шевронів. На ній представлять понад півтисячі експонатів. Бойові, добровольчі та громадянські шеврони, за кожним – ціла героїчна історія. Разом зі своїми власниками вони побували у найгарячіших точках АТО. Колекцію зібрали волонтери, тепер її зможе побачити кожен бажаючий.
Про це повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.
Колекцію шевронів зібрали волонтери куточка відпочинку для військових на дніпропетровському залізничному вокзалі. Він приймає бійців, які їдуть до зони АТО чи повертаються додому. Щодня — до півтисячі людей. На знак вдячності хлопці почали дарувати волонтерам шеврони. Назбиралася чимала колекція – понад тисячу екземплярів.
«З ідеєю організувати виставку волонтери звернулися до ОДА. З усієї колекції відібрали півтисячі експонатів. Вже 16 квітня подивитися на них зможе кожен бажаючий», — розповіла радник голови облдержадміністрації Ольга Горб.
В експозиції – шеврони добровольчих батальйонів, Національної гвардії, Збройних сил України та громадянські шеврони. Разом зі своїми власниками вони побували в найгарячіших боях АТО: Донецькому аеропорту, Пєсках, Авдіївці, Дебальцево. Виставку доповнять фотографіями власників експонатів.
«Один з розвідників подарував волонтерам свій оберіг. Це маленька іграшка – летюча миша, яку чоловік носив з собою 15 років. Він вберіг бійця і в АТО. Цей та інші обереги також можна буде побачити на виставці», — поділилася планами волонтер, організатор виставки Наталя Хазан.
Виставка відкриється 16 квітня в Діорамі Дніпропетровського історичного музею за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 16. Експозиція працюватиме протягом місяця. Вхід вільний. Заявку на проведення групової екскурсії можна подати на електронну адресу olga.gorb.07@gmail.com

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , ,