Насторожі негоди: У Дніпрі показали оновлений автопарк спецтехніки

30.10.2017 13:30

30 жовтня у Дніпрі влаштували оглядини автопарку комунальної спецтехніки. На майданчику біля СК «Метеор» представили 142 різнопрофільні машини.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Нова та сучасна техніка належить комунальному підприємству «Управління ремонту та експлуатації автошляхів», решта – підрядникам. Із такою кількістю спецмашин Дніпро може позмагатися навіть зі столицею. Для огляду надали техніку вітчизняного та закордонного виробництва, зокрема, марки Ford, Karcher і IVECO. Спецавтівки, що чистять та посипають дороги, розбивають лід і прибирають тротуари, вишикували в ряд довжиною більше 200 метрів.

«Ми суттєво оновили автопарк. Придбали снігоприбиральну та комбіновану техніку. Це – автомобілі Ford, які можуть чистити дороги і взимку, і влітку», – розповів заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

Посадовець зауважив, що, на відміну від практики минулих років, коли закуповували сезонні машини, нині в мерії Дніпра зосереджені на придбанні саме комбінованих машин. Цьогоріч на оновлення автопарку спецтехніки міськрада виділила 63 млн грн. До кінця року планують придбати ще 8 машин для прибирання тротуарів.

Готувати дороги до зими почнуть відповідно до температурного режиму – коли стовпчик термометра опуститься нижче нуля. «Ми одразу обробляємо ділянки спусків і підйомів – вул. Робоча, Космічна, усі мости. Є регламентні роботи. Щойно температура опускається нижче певного рівня – є сніг чи ні – ми обробляємо усе спеціальним розчином. Ми придбали техніку для розпилювання спеціального реагенту, що є екологічно чистим та більш ефективним», – додав заступник міського голови. За інформацією Михайла Лисенка, наразі місто має 26 тис. тонн речовини для посипання. Це – 75% від обсягу, необхідного на рік.

Разом з тим, за словами Михайла Лисенка, один день прибирання міста після інтенсивного снігопаду коштує від 1 млн грн. Цієї зими для прибирання снігу у місті застосують більше 190 машин. Із технікою працюватимуть майже 400 комунальників.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю