Нардепы Днепропетровщины заняли высокие места в рейтинге деятельности депутатов

23.11.2017 09:30

В октябре среди 88-ми депутатов-мажоритарщиков Верховной Рады нардепы Днепропетровщины показали хорошие результаты деятельности.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на данные ГС «ОПОРА».

В октябре состоялось 11 пленарных заседаний Верховной Рады, среди депутатов, которые включены в мониторинг Гражданской сети «ОПОРА», только 33% не пропустили ни одного из заседаний.

В течение последнего месяца до 47% народных депутатов, подлежащих мониторингу, не зарегистрировали в парламенте ни одного законопроекта.

Более половины (55%) этот момент не подготовили ни одного запроса в октябре. Всего же депутаты подали 88 запросов.

Уже традиционно народные депутаты не слишком активно спорят в сессионном зале. В октябре 77% депутатов-мажоритарщиков, которые подлежали мониторингу, ни разу не выступали в парламенте.

Согласно календарному плану работы Верховной Рады депутатам было отведено 5 дней для работы в округе, но 58% народных депутатов не проводили личных приемов в течение последнего месяца.

Четверть (25%) подпадающих под мониторинг в октябре, не проводили никакой публичной деятельности в своих округах.

Мониторинг осуществляется Гражданской сетью ОПОРА в рамках Программы USAID «СОВЕТ: подотчетность, ответственность, демократическое парламентское представительство», выполняемый Фондом Восточная Европа и партнерами.

«Лидером по совокупным показателям активности в парламенте и избирательном округе году стал Максим Курячий (Блок Петра Порошенко). В свою очередь, Артур Мартовицкий (Оппозиционный Блок) возглавил октябрьский рейтинг народных депутатов по уровню активности в избирательном округе и взаимодействия с избирателями.

Также поздравляем Иван Куличенко (Блок Петра Порошенко) с почетным 10 местом в общем рейтинге (активность в округе - 6 место).

Активно в парламенте работали также Яков Безбах (5 место), Александр Дубинин (9), Андрей Шипко (10).

Это победа! Надеемся, депутаты продолжат активно представлять Днепропетровскую область», - говорится в сообщении ОПОРЫ.

Полный рейтинг:

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю