Нардеп з Дніпропетровщини розвиває бізнес в окупованому Криму

12.11.2018 16:30

Народний депутат від «Народного фронту» Олег Кришин, який опосередковано, через офшорну компанію з Британських Віргінських островів, володіє рибоконсервним заводом у Криму, розвиває бізнес на окупованому Росією півострові. Нещодавно на конкурсі кільку в томаті з кримського заводу нардепа визнали «найкращою консервою Росії».

Раніше Олега Кришина називали одним з тих, хто опосередковано лобіював у парламенті запровадження вільного митного режиму з окупованим півостровом, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «zaxid.net».

Як повідомляє «Центр журналістських розслідувань», нещодавно «Російська система якості» (Роскачество) провела дослідження «одного з найбільш народних вітчизняних продуктів – кільки в томаті» і визначила переможцем консерви заводу «Пролив» з Керчі, опосередкованим власником якого є народний депутат України Олег Кришин.

ТОВ «Керченський рибоконсервний завод «Пролив» після анексії Криму Росією був зареєстрований в держреєстрі РФ на офшорну компанію «Бартон сейлз лімітід» з Британських Віргінських островів.

В українському державному реєстрі засновником ТОВ «Пролив» на момент окупації Криму було ТОВ з іноземними інвестиціями «ЦМК», а керівником – Олег Кришин, який вийшов з органів управління компанії після обрання народним депутатом України (фракція «Народний фронт»).

Наразі власником і бенефіціаром ТОВ «Пролів», юридичну адресу якого 2014 року змінили з Керчі на Дніпро, в українському реєстрі є компанія «Міллвью пропертіз ЛТД» (Британські Віргінські острови).

У деклараціях про доходи народного депутата Олега Кришина вказана компанія Leedlend LTD, кінцевим бенефіціаром якої є його батько – Юрій Кришін. Адреса компанії, що її вказано в декларації Кришина, збігається з адресою власниці ТОВ «Пролив»: у них одна поштова скринька – бокс 146 (Trident Chamders, P.O Box146, Road Town, Tortola,British Virgin Islands).

Раніше Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради України заблокував засідання робочої групи, створеної згідно з рішенням парламенту для внесення змін в закон про ВЕЗ «Крим». Закон підриває дію західних санкцій, оскільки дозволяє те, що санкціями заборонено – інвестувати в економіку Криму, вести бізнес в окремих секторах, експортувати продукцію, вироблену на окупованій території та ін. У блозі журналістки Валентини Самар «Хто хоче зберегти ВЕЗ в окупованому Криму», серед інших членів парламентського Комітету названий і його секретар – Олег Кришин, який до анексії через корпорацію ЦМК контролював рибоконсервний завод «Пролів». Він випускав консерви під ТМ «Пролив», «Vilnas», «Боспор» і «Laatsa». Завод в Керчі продовжує працювати і навіть розширює потужності. Керівництво Корпорації ЦМК відкрито лобіювало впровадження вільного митного режиму з окупованим Кримом, про що ЗМІ нагадують, коли пишуть про активи Кришина.

До слова, журналісти-розслідувачі з програми «Схеми» у червні 2018 року заявили про викриття незаконного тютюнового бізнесу в Жовтих Водах Дніпропетровської області, що діє під прикриттям політичної партії «Народний фронт». Зокрема, наліпку «Народного фронту» вони виявили на дверях фабрики, що випускає сигарети з акцизними марками, більша частина з яких є підробленими. Крім того, з’ясувалося, що у відкритті фабрики допоміг депутат Верховної Ради від цієї політсили Олег Кришин. Сам від згодом заперечив причетність до фабрики.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет