Нардеп з Дніпропетровщини розвиває бізнес в окупованому Криму

12.11.2018 16:30

Народний депутат від «Народного фронту» Олег Кришин, який опосередковано, через офшорну компанію з Британських Віргінських островів, володіє рибоконсервним заводом у Криму, розвиває бізнес на окупованому Росією півострові. Нещодавно на конкурсі кільку в томаті з кримського заводу нардепа визнали «найкращою консервою Росії».

Раніше Олега Кришина називали одним з тих, хто опосередковано лобіював у парламенті запровадження вільного митного режиму з окупованим півостровом, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «zaxid.net».

Як повідомляє «Центр журналістських розслідувань», нещодавно «Російська система якості» (Роскачество) провела дослідження «одного з найбільш народних вітчизняних продуктів – кільки в томаті» і визначила переможцем консерви заводу «Пролив» з Керчі, опосередкованим власником якого є народний депутат України Олег Кришин.

ТОВ «Керченський рибоконсервний завод «Пролив» після анексії Криму Росією був зареєстрований в держреєстрі РФ на офшорну компанію «Бартон сейлз лімітід» з Британських Віргінських островів.

В українському державному реєстрі засновником ТОВ «Пролив» на момент окупації Криму було ТОВ з іноземними інвестиціями «ЦМК», а керівником – Олег Кришин, який вийшов з органів управління компанії після обрання народним депутатом України (фракція «Народний фронт»).

Наразі власником і бенефіціаром ТОВ «Пролів», юридичну адресу якого 2014 року змінили з Керчі на Дніпро, в українському реєстрі є компанія «Міллвью пропертіз ЛТД» (Британські Віргінські острови).

У деклараціях про доходи народного депутата Олега Кришина вказана компанія Leedlend LTD, кінцевим бенефіціаром якої є його батько – Юрій Кришін. Адреса компанії, що її вказано в декларації Кришина, збігається з адресою власниці ТОВ «Пролив»: у них одна поштова скринька – бокс 146 (Trident Chamders, P.O Box146, Road Town, Tortola,British Virgin Islands).

Раніше Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради України заблокував засідання робочої групи, створеної згідно з рішенням парламенту для внесення змін в закон про ВЕЗ «Крим». Закон підриває дію західних санкцій, оскільки дозволяє те, що санкціями заборонено – інвестувати в економіку Криму, вести бізнес в окремих секторах, експортувати продукцію, вироблену на окупованій території та ін. У блозі журналістки Валентини Самар «Хто хоче зберегти ВЕЗ в окупованому Криму», серед інших членів парламентського Комітету названий і його секретар – Олег Кришин, який до анексії через корпорацію ЦМК контролював рибоконсервний завод «Пролів». Він випускав консерви під ТМ «Пролив», «Vilnas», «Боспор» і «Laatsa». Завод в Керчі продовжує працювати і навіть розширює потужності. Керівництво Корпорації ЦМК відкрито лобіювало впровадження вільного митного режиму з окупованим Кримом, про що ЗМІ нагадують, коли пишуть про активи Кришина.

До слова, журналісти-розслідувачі з програми «Схеми» у червні 2018 року заявили про викриття незаконного тютюнового бізнесу в Жовтих Водах Дніпропетровської області, що діє під прикриттям політичної партії «Народний фронт». Зокрема, наліпку «Народного фронту» вони виявили на дверях фабрики, що випускає сигарети з акцизними марками, більша частина з яких є підробленими. Крім того, з’ясувалося, що у відкритті фабрики допоміг депутат Верховної Ради від цієї політсили Олег Кришин. Сам від згодом заперечив причетність до фабрики.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет