Нардеп з Дніпропетровщини судиться з Порошенко

23.05.2017 16:30
35
Автор:

Народний депутат Віталій Купрій заявив, що сьогодні у Верховному Суді відбулось засідання у справі за його позовом до Президента України про визнання бездіяльності протиправною щодо відмови у наданні інформації про його майно в Росії.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .
«Заслухавши пояснення представників позивача і Верховної Ради, якого залучили в якості фахівця, суд переніс засідання на 6 червня. Суд вважає за необхідне дослідити таку інформацію. Ну дуже не хочеться представникам феміди виносити законне рішення.
Основну увагу суд приділив питанню, чи є народний депутат суб’єктом владних повноважень, коли реалізує своє право на депутатське звернення та чи не виступає від імені Верховної Ради. Якщо відповісти позитивно на це питання, то справу можна поховати.
Очевидно, що депутат при зверненні до Президента не є суб’єктом владних повноважень. Депутати реалізують законодавчу владу лише на сесіях Верховної Ради при колективному вирішенні питань та подальшому голосуванні. Окремий же депутат не може одноособово представляти весь парламент. Лише голова парламенту та голови комітетів можуть бути наділені управлінськими функціями.
Проте у мене склалося враження, що суд чипляється за соломину щоб вигородити Порошенка і не засудити», — написав він.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , ,