Нардеп з Дніпропетровщини судиться з Порошенко

23.05.2017 16:30

Народний депутат Віталій Купрій заявив, що сьогодні у Верховному Суді відбулось засідання у справі за його позовом до Президента України про визнання бездіяльності протиправною щодо відмови у наданні інформації про його майно в Росії.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

"Заслухавши пояснення представників позивача і Верховної Ради, якого залучили в якості фахівця, суд переніс засідання на 6 червня. Суд вважає за необхідне дослідити таку інформацію. Ну дуже не хочеться представникам феміди виносити законне рішення.

Основну увагу суд приділив питанню, чи є народний депутат суб'єктом владних повноважень, коли реалізує своє право на депутатське звернення та чи не виступає від імені Верховної Ради. Якщо відповісти позитивно на це питання, то справу можна поховати.

Очевидно, що депутат при зверненні до Президента не є суб'єктом владних повноважень. Депутати реалізують законодавчу владу лише на сесіях Верховної Ради при колективному вирішенні питань та подальшому голосуванні. Окремий же депутат не може одноособово представляти весь парламент. Лише голова парламенту та голови комітетів можуть бути наділені управлінськими функціями.

Проте у мене склалося враження, що суд чипляється за соломину щоб вигородити Порошенка і не засудити", - написав він.

Комментарии
Юлія
23.05.2017
Звісно наш гарант чистий і непорочний, навіть страшно, чи все таки -ГИДКО!
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю