Нардеп з Дніпропетровщини судиться з Порошенко

23.05.2017 16:30

Народний депутат Віталій Купрій заявив, що сьогодні у Верховному Суді відбулось засідання у справі за його позовом до Президента України про визнання бездіяльності протиправною щодо відмови у наданні інформації про його майно в Росії.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

"Заслухавши пояснення представників позивача і Верховної Ради, якого залучили в якості фахівця, суд переніс засідання на 6 червня. Суд вважає за необхідне дослідити таку інформацію. Ну дуже не хочеться представникам феміди виносити законне рішення.

Основну увагу суд приділив питанню, чи є народний депутат суб'єктом владних повноважень, коли реалізує своє право на депутатське звернення та чи не виступає від імені Верховної Ради. Якщо відповісти позитивно на це питання, то справу можна поховати.

Очевидно, що депутат при зверненні до Президента не є суб'єктом владних повноважень. Депутати реалізують законодавчу владу лише на сесіях Верховної Ради при колективному вирішенні питань та подальшому голосуванні. Окремий же депутат не може одноособово представляти весь парламент. Лише голова парламенту та голови комітетів можуть бути наділені управлінськими функціями.

Проте у мене склалося враження, що суд чипляється за соломину щоб вигородити Порошенка і не засудити", - написав він.

Комментарии
Юлія
23.05.2017
Звісно наш гарант чистий і непорочний, навіть страшно, чи все таки -ГИДКО!
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат