Нардеп з Дніпропетровщини судиться з Порошенко

23.05.2017 16:30

Народний депутат Віталій Купрій заявив, що сьогодні у Верховному Суді відбулось засідання у справі за його позовом до Президента України про визнання бездіяльності протиправною щодо відмови у наданні інформації про його майно в Росії.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

"Заслухавши пояснення представників позивача і Верховної Ради, якого залучили в якості фахівця, суд переніс засідання на 6 червня. Суд вважає за необхідне дослідити таку інформацію. Ну дуже не хочеться представникам феміди виносити законне рішення.

Основну увагу суд приділив питанню, чи є народний депутат суб'єктом владних повноважень, коли реалізує своє право на депутатське звернення та чи не виступає від імені Верховної Ради. Якщо відповісти позитивно на це питання, то справу можна поховати.

Очевидно, що депутат при зверненні до Президента не є суб'єктом владних повноважень. Депутати реалізують законодавчу владу лише на сесіях Верховної Ради при колективному вирішенні питань та подальшому голосуванні. Окремий же депутат не може одноособово представляти весь парламент. Лише голова парламенту та голови комітетів можуть бути наділені управлінськими функціями.

Проте у мене склалося враження, що суд чипляється за соломину щоб вигородити Порошенка і не засудити", - написав він.

Комментарии
Юлія
23.05.2017
Звісно наш гарант чистий і непорочний, навіть страшно, чи все таки -ГИДКО!
Последние записи в блогах

Екс-голова Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка закликав Президента України Петра Порошенка невідкладно підписати прийнятий закон про внесення зміни до Закону України "Про банки і банківську діяльність" щодо гарантування державою вкладів фізичних осіб (№5553 від 19.12.2016). Про це він сказав у коментарі журналістам після завершення засідання фінансового комітету, на якому розглядалося питання роботи націоналізованого Приватбанку.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

У Верховній Раді створено нове міжфракційне об'єднання «Незалежність та розвиток», до якого увійшли депутати з БПП, «Народного фронту», «Опозиційного блоку», Радикальної партії, і групи Воля народу.

Про це заявив в середу на сесії голова парламенту Андрій Парубій. Очолив нову депутатську групу член фракції «Радикальної партії» Сергій Рибалка.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет