Нардеп рассказал, что ждет днепрян в следующем году

08.12.2017 15:15

Народный депутат из Днепропетровской области Андрей Павелко на своей страничке в Фейсбук рассказал о важных для днепрян пунктах в принятом госбюджете на 2018 год.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В законе удалось отстоять целый ряд важнейших для государства в целом, и регионов в частности, направлений. Это и начало работы Дорожного фонда, и увеличение объемов финансирования ремонта и строительства дорог и инфраструктурных объектов (до 46,7 млрд. грн.), и увеличение до 59,6 млрд. грн общего объема субвенций на выплату помощи семьям с детьми, малообеспеченным семьям, инвалидам, и дополнительные 15,9 млрд. грн субсидий на оплату услуг ЖКХ (всего 71 млрд. грн), а также рост заработной платы учителей (6,7 млрд. грн), финансирование реализации программы «Доступные лекарства» (1 млрд. грн) и финансовая поддержка формирования инфраструктуры объединенных территориальных громад (1,9 млрд. грн). Дополнительным бонусом для местных громад станет и сохранение реверсной дотации на уровне 50%, что предусмотрено обновленной редакцией Бюджетного кодекса. Таким образом, есть все условия для того, чтобы сохранить и улучшить положительную динамику продолжающейся децентрализации.

Благодаря децентрализации будет увеличена в 2018 году бюджетная поддержка инфраструктурных проектов и моего родного Днепра и области. В частности, на ремонт трассы «Днепр-Решетиловка» предусмотрено 2 млрд. грн. Дополнительно будет выделено из Дорожного фонда примерно 600 млн. грн в виде субвенций на ремонт дорог местного значения, а еще 280 млн. грн в госбюджете предусмотрено на строительство днепровского метрополитена.

В целом очень важно, что Бюджет-2018 является полностью сбалансированным и документ утвержден за две недели до окончания сессии, а практика скандальных рассмотрений «бюджета под елку» осталась в прошлом», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю