Нардеп назвал диверсией остановку завода-гиганта в Каменском

31.03.2017 15:31

Народный депутат Украины Виталий Куприй считает, что приостановка работы градообразующего предприятия Каменского - это экономическая диверсия России против Украины.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Днепровский металлургический комбинат» входит в корпорацию «ИСД», которая в свою очередь принадлежит российской ТК «ЕвразХолдинг» (ЕВРАЗ) (конечный бенефициар - Российская Федерация). То есть, владелец комбината - страна-агрессор, которая для повышения социальной напряженности и остановила деятельность градообразующего предприятия. Сырье для работы комбината не закупается сознательно!

Поскольку Днепровский комбинат имеет важное народнохозяйственное значение, то прекращение деятельности доменных печей приведет к их разрушению и невозможности использования в будущем. Мои земляки остаются без работы и средств существования!

Это явно делается для ослабления государства и провокации массовых беспорядков, а потому совершается экономическая диверсия, за что должен наступить уголовная ответственность по ст. 113 Уголовного кодекса Украины.

Вризываю национализировать ПАО «Днепровский металлургический комбинат», ввести туда украинский менеджмент для сохранения производства и создание стабильных рабочих мест», - написал он.

Читайте также: На Днепропетровщине остановился завод, где работает более 15 тысяч человек

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю