Нардеп Савченко взяла помощником бывшего регионала из Кривого Рога

30.06.2016 10:29

Помощником на общественных началах народного депутата Надежды Савченко стал Владислав Штефан, известный в Кривом Роге активист Евромайдана, в прошлом – член Партии регионов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на сайт Верховной Рады.

Штефан в 2010 году прошел в Жовтневый райсовет Кривого Рога от Партии регионов. В 2011 году написал заявление о выходе из партии, а в 2014-м возглавил протестное движение Евромайдана в Кривом Роге. На парламентских выборах в октябре 2014 года выдвигал свою кандидатуру по 31 округу, будучи уже беспартийным. В феврале 2016 года во Владислава Штефана стреляли в Одессе. По информации прокуратуры Одесской области, причиной этого стал конфликт на бытовой почве, никак не связанный с политической деятельностью Штефана.

Комментарии
Not
30.06.2016
Оце-то новина. А скільки, а головне ХТО та ще й на яких держпосадах перебуває, з бувших членів партї регіонів нині керують, а не просто "помагають." І що, ніхто не бачить, і люстрація не в силі. Усі раптом забули й про іменитих засновників цієї партії, і про періоди роботи в уряді за правління цієї партії. А тут тобі - помічник. Задрібна риба, згадувати треба рибу крупнішу.
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю