Нардеп Мустафа Найєм відвідає Дніпро та презентує громадську «Ініціативу реальних дій»

25.09.2017 14:30

Народний депутат України Мустафа Найєм відвідає Дніпро та презентує громадську «Ініціативу реальних дій» та закликатиме мешканців міста взяти участь в акції біля Верховної Ради.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-сторінку заходу у Фейсбук.

Зустріч відбудеться 28 вересня о 18:00 в конференц-залі на 4 поверсі в Комп'ютерній Академії «ШАГ» за адресою: вулиця Яворницького, 101а.

Під час зустрічі будуть обговорюватись основні задачі Ініціативи:

  •    - скасування депутатської недоторканності
  •    - прийняття закону про антикорупційний суд
  •    - «Антикорупційна карта ремонтів» - інструмент, який дозволить долучитись до протидії корупції будь-якому українцю.

Першочерговою метою «Ініціативи реальних дій» є мобілізація людей для проведення всеукраїнської акції біля Верховної Ради, яка відбудеться 17 жовтня 2017 року.

Метою акції є підтримка великої політичної реформи - зміни виборчого законодавства, обмеження депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

В зустрічі візьмуть участь:

  • - в.о. голови Одеської обласної адміністрації 2016-2017, громадський активіст Соломія Бобровська;
  • - голова «Центру політико-правових досліджень», голова адміністрації Ширяєвського району Одеської області 2015-2017 рр. Михайло Лев;
  • - народний депутат України Мустафа Найєм;
  •  -голова правління громадської організації «Антикорупційний штаб», депутат Київської міської ради 2014-2015 рр. Галина Янченко.

Усі бажаючі можуть взяти участь у заході.

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат