Нардеп Курячий заявив про путінських агентів на "Південмаші"

11.02.2015 16:30

Народний депутат з Дніпропетровська Максим Курячий заявив, що ситуацію навколо "Південмашу" розхитує проросійська агентура.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Немає необхідності говорити про те, що таке "Південмаш" для українського військово-промислового комплексу, космічної галузі, іміджу та слави нашої держави. Але сьогодні, коли наші герої на фронті потребують новітньої зброї, цей гігант опинився на межі виживання. Фактично флагман українського ВПК під час війни виключено з роботи, загальний борг з виплати заробітної плати сягає 90 мільйонів гривень за 7 місяців, масово звільняються працівники, орієнтовно до березня "Південмаш" зупинив свою роботу. Останнім часом проросійська агентура намагається   розхитати ситуацію, проплачені путінські агенти провокують працівників заводу на акції протесту для картинки на російських телеканалах", - повідомив Максим Курячий сьогодні під час свого виступу у Верховній Раді.

Щоб врятувати підприємство, нардеп запропонував план його порятунку: "Перше. Звернутися до Прем'єр-міністра України з проханням винайти можливість врегулювати питання погашення заборгованості по виплаті зарплатні – це стабілізує ситуацію і   надасть людям сил та   впевненості. Друге. Завантажити підприємства оборонним замовленням, завод може випускати сучасні гранатомети та снаряди до них... Третє: починати роботу над створенням сучасної оперативно-тактичної ракети, це буде найкращий аргумент у примусі до миру знахабнілого агресора".

 

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
12.02.2015
І як завжди у наших "оБОбранців":- " Хто, всравсь?- звичайно ж невістка."
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю